PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732758}
5,8 13 026
ocen
5,8 10 1 13026
4,9 11
ocen krytyków
Panie Dulskie
powrót do forum filmu Panie Dulskie

Mimo koszmarnie durnych recenzji na filmweb. Z d..y wzięte rozważania: a czy Figura to nie za staro wyglądała jak na babke matki..., ( i 8 komentarzy do tego ) a czy Janda...? a "dlaczemu" ten makijaż tak ją postarza, a skąd Dulscy mieli takie mieszkanie mimo zmian historycznych. Boże jedyny - to nie dokument "Discovery-History" - tylko błyskotliwa wariacja "na temat". Doskonałe obsadzenie w rolach, w realiach, mieszczaństwo aż kłuje w oczy boleśnie. I ten..? smrodek? klimacik? ta lekko zatęchła obłudna atmosferka. Świetny film - jak się używa rozumu - nie samych oczu.

Malak_Al_Rahim

Eee tam.

ocenił(a) film na 8
bozia2012

Błyskotliwie finezyjna odpowiedź - zawierająca w sobie, mimo powierzchownie reporterskiej zdawkowości, clou przebogatej opinii ukształtowanej na podstawie seansu. Chylę czoła.

ocenił(a) film na 6
Malak_Al_Rahim

:) Trafnie...

Malak_Al_Rahim

Jak miło, bo Już myślałam że jestem jakaś nienormalna, gdy czytałam większość recenzji. Dla mnie to film inteligentny, błyskotliwy, pełen asocjacji i znaczeń. Jednocześnie pogodny, sympatyczny i zabawny. Rewelacyjna gra Aktorów (celowo przez A, aby odróżnić od tych... innych), doskonale poprowadzone postacie, zaskakująca intryga, Świetny plastycznie. Dawno żaden film tak mi się nie spodobał. Po obejrzeniu za pół godziny oglądałam drugi raz i tak samo byłam zachwycona - jeszcze więcej smaczków niż za pierwszym razem.

ocenił(a) film na 8
Indra

Bo to film nie dla wszystkich

ocenił(a) film na 9
Malak_Al_Rahim

Świetny film, można obejrzeć wielokrotnie i za każdym razem "odkryć" coś nowego. Wszystkim czepialskim wątku mieszkaniowego należy powiedzieć, że np. w Krakowie nadal są takie mieszkania...

Malak_Al_Rahim

Podpisuje się! Świetny film, inteligentny i z przekazem..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones