PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635084}

Panaceum

Side Effects
7,0 90 869
ocen
7,0 10 1 90869
6,2 24
oceny krytyków
Panaceum
powrót do forum filmu Panaceum
ntibazonkiza

Trudno stwierdzić czy az tak dobrej, no ale tragicznie nie zagrała... Chwilami ciarki mi po plecach przechodziły jak na nią patrzyłam.. Miałam wrażenie, że ma jakiś obłęd w oczach. byc moze, że to właśnie jest dowodem na to, że bardzo dobrze wcieliła się w swoją rolę. Bądź co bądź nieraz jak oglądam jakiś film i podoba mi się on, czasem mam ochote obejrzec go powtórnie. W tym wypadku absolutnie takiej ochoty nie mam, ponieważ nie mam zamiaru jej i jej obłędnych oczu już więcej oglądać :)
Takie jest moje odczucie w związku z tą aktorką.. :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
aalvin

ciekawe spostrzeżenia :) aktorka faktycznie bardzo dobrze wcieliła się w swoją rolę!

ocenił(a) film na 6
ntibazonkiza

Mało tego, ona zagrała kogoś, kto "gra" w świecie przedstawionym - w końcu przez większość czasu widz jest przekonany że Emily tkwi w głębokiej depresji, a tak nie jest. No i końcowa scena, trochę dwuznaczna, udaje czy nie udaje? Dobra wczuta :)

brtko

Za ten obłęd w jej oczachj pokochałam ten film, tę historię :) Też uważam, że Rooney Mara wczuła się idealnie w rolę :)))) pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones