PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38887}

Pamiętnik

The Notebook
8,0 377 674
oceny
8,0 10 1 377674
6,2 26
ocen krytyków
Pamiętnik
powrót do forum filmu Pamiętnik

10/10.

użytkownik usunięty

Wspaniała historia, pięknie przedstawiona, świetnie zagrana. Mnie się naprawdę bardzo podobało. Daję 10/10. Tylko szkoda, że w filmie ten przyja-ciel Noaha, Fin, (SPOILER) zginął, bo gdyby tak się nie stało, to byliby wspaniałą czwórką najlepszych przyjaciół, no ale cóż, nie wszystko jest zawsze takie różowe. I mam dwa pytania, pierwsze: co było napisane na gazecie, gdy Allie przymierzała suknię ślubną? Ja zdążyłem przeczytać tylko ,,Old", a dalej nie wiem. Drugie: dlaczego ten co czyta książkę Allie ma na imię Duke, skoro to Noah tylko kilkadziesiąt lat później? Przecież pod koniec filmu on powiedział do Allie, że w tej książce, a raczej pamiętniku, to historia o nich w młodości, więc nie rozumiem tego. Jeśli ktoś pamięta to proszę o odpowiedź. A, no i jeszcze jedno, ,,Notebook" to zeszyt, a ,,Diary" to pamiętnik, ale to już taki szczegół. Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 10

Ja w tej gazecie widziałam po prostu zdjęcie Noaha,z domem wystawionym na sprzedaż.. Ten,co czyta pamiętnik to jest Noah.. Nie chcieli jej ,,mieszać w głowie'',bo była chora.. film można obejrzeć na e k i n o. t v

użytkownik usunięty
beti14140

Też widziałem to zdjęcie w gazecie, gdzie Noah stał przed swoim domem, ale nad nim był jakiś duży napis dotyczący chyba sprzedaży.
Tak, domyśliłem się już, że to jednak Noah czyta, zresztą było to powiedziane na końcu filmu, ale według filmweba postać grana w tym filmie przez Jamesa Garnera ma na imię Duke. Pewnie to pomyłka, ale tak mnie to zastanowiło, że wolałem się spytać. Film oglądałem w sobotę na TVN-ie, choć gdybym chciał znaleźć go w internecie podejrzewam, że nie byłoby z tym problemu, ale dzięki za podanie tej strony. A, no i zastanawia mnie jeszcze jedno, wg filmweba film był kręcony w miesiącach listopad-luty, ale jego akcja rozgrywa się głównie latem. Podejrzewam, że chodzi pewnie o to, że w USA o tej porze roku jest tam ciepło, ale nie jestem do końca pewien.

ocenił(a) film na 10

On jej się przedstawiał jako Duke,gdy czytał jej pamiętnik.. i dlatego tutaj na filmwebie tak napisali,według mnie dobrze,że tak napisali,bo ktoś może nie widział tego filmu jeszcze i byłby to ,,mały'' spoiler '' ;)

użytkownik usunięty
beti14140

Ale i tak wiadomo, że ta chora kobieta to Allie, bo to już filmweb napisał, więc to też jest małym spoilerem. ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones