PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527134}

Pakt z diabłem

Black Mass
6,7 52 773
oceny
6,7 10 1 52773
5,2 12
ocen krytyków
Pakt z diabłem
powrót do forum filmu Pakt z diabłem

Hmm... Nie mogę oprzeć się wrażeniu że "Pakt z diabłem" przypomina mi "Marsylskiego łącznika" - chociaż ten drugi wydaje mi się znacznie lepszym - polecam. Od nośnie Ciemnej masy, to film mnie okrutnie rozczarował. Miał to być film ostry, gangsterski a tak naprawdę to w nim nic takiego nie ma - chociażby żadnego brutalnego torturowania. Główna postać grana przez Deppa w ogóle nie budziła strachu - tak zacny bandzior a zachowywał się jak początkujący sprzedawca jajek. Plus oczywiście na zagraną/ wyreżyserowaną rolę przez Deppa, chociaż jego mimika wyglądała sztucznie.
Film ma ogromny potencjał, wystarczyłoby dołączyć jakąś ciekawą ścieżkę dźwiękową która budowałaby napięcie + trochę brutalności i film zyskałby na ocenie. Tak to mamy słaby film gangsterski który zaraz po pierwszym obejrzeniu zostanie zapomniany. Jest wiele filmów mniej nagłośnionych o mafii, gangach które zjedzą "Pakt z diabłem" na dzień dobry np. "Marsylski łącznik". Ktoś o nim słyszał? Zapewne nie...
Czy obejrzałbym ten film ponownie? Nie
Moja ocena: 6/10 zawyżona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones