PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537177}
7,4 63 751
ocen
7,4 10 1 63751
6,9 19
ocen krytyków
Pół na pół
powrót do forum filmu Pół na pół

Mnie się bardzo podobał. Nie było przesłodzonych scen i dialogów. Obsada genialna.
Uwielbiam Levitta. Film wart obejrzenia :)

taniefame

oglądałaś w angielskiej wersji czy znalazłaś gdzieś napisy? Jak znalazłaś, to mogłabyś nimi podratować?

ocenił(a) film na 10
darek12322

na necie z napisami oglądałam

ocenił(a) film na 8
taniefame

Całkowicie się zgadzam. Film wzrusza i nie jest patetyczny.
Świetnie się go oglądało. Myślę, że Joe chyba miał tu póki co najlepszą ze swoich ról, ale mam jeszcze wiele z nim do nadrobienia ;).
Ja tym czasem z wielką przyjemnością wystawiam 8, bo już od dłuższego czasu nie oglądałam filmu, który by mnie tak zaangażował emocjonalnie.

ocenił(a) film na 9
Agie

Zgadzam się z przedmówcami film jest naprawdę dobry i wzrusza .. polecam

ocenił(a) film na 8
daria454

fakt, sie ogląda i oglada ,... i kiedy nadszedł koniec, to tylko stwierdziłem, no nie, .... bo chcialem wiedzieć co się z nim stanie dalej.
rewelacyjny film, pod względem obsady jak i scenariusza. to zdecydowanie pozycja obowiązkowa :)

taniefame

Zgadzam się w pełni :) Również cenie Levitta to mój ulubiony aktor widziałam z nim każdy film, dziwi mnie niezmiernie, że za "Zły dotyk" nie zdobył przynajmniej nominacji do Oskara :) A i fajnie, że w 50/50 polski akcent "na zdrowie" podczas picia przecieru z marihuany w ogrodzie :)

ocenił(a) film na 10
Sorella_filmaniak

;na zdrowie; mi umknęło albo uzałam ze sie przesłyszałam. ale mam za to pretekst zeby go jeszcze raz pooglądać :)

taniefame

dobrze, że był happy end. Śmierci Adama bym nie zniosła... film ok.

monaliza_3

na przyszłość pisz że spoiler, zepsułaś moje oglądanie

beti

eh...

ocenił(a) film na 8
monaliza_3

swietny tyle w temacie :d

ocenił(a) film na 8
kopakabana

Czy wie ktoś może jaka piosenka leci na początku napisów końcowych??

ocenił(a) film na 9
anitka333333

Pearl Jam - Yellow Ledbetter. A film był świetny, oglądałem go z czystą przyjemnością.

ocenił(a) film na 8
Rover92

Dziękuje, świetna piosenka:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones