PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293878}

Oszukana

Changeling
7,8 190 tys. ocen
7,8 10 1 190494
7,2 30 krytyków
Oszukana
powrót do forum filmu Oszukana

6/6

ocenił(a) film na 9

Świetny film, genialna postać, genialnie zagrana przez Angeline Jolie -śmiało mogę
powiedzieć że jedna z lepszych ról w jej życiu. Bardzo mocny film, Osobiście uroniłem kilka
łez. polecam

johanst

Film jest rewelacyjny a Angelina pokazała że należy do elity aktorów a to że grała ostatnio w lżejszych produkcjach to już inna liga. Mi także się łezka zakręciła. Film wzrusza ale także przeraża. Aktorstwo na bardzo wysokim poziomie. Zresztą nie ma co się rozpisywać. Do wszystkiego włożone ogrom pracy i to widać. Ale niestety nie jest to film dla wszystkich. To jest taka sama sytuacja jak np. z Nine. Przepraszam za porównanie ale Oszukana jest bardzo ciężkim filmem w odbiorze tak samo jak Nine. Trzeba naprawdę skupić się na wszystkim. Wyszło trochę masło maślane ale trudno :D Wiadomo o co mi chodzi.

kamil10025

A i powiem szczerze że Angelina powinna dostać Oscara choć nie oglądałem ani Wątpliwości ani Lektora. Postaram się jednak nadrobić.

ocenił(a) film na 10
kamil10025

Ja też byłem przerażony. Rzeczywiście - to bardzo ciężki film, ale też bardzo piękny. A co do roli Angeliny - nie ma co tu dużo mówić, po prostu mistrzostwo :)

użytkownik usunięty
johanst

Nie wiem co powiedzieć! Jestem zachwycony - za całokształt. Eastwood jest rewelacyjny, zaskakuje mnie za każdym razem, gdy oglądam Jego film.