PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652101}

Ostatnie dni na Marsie

The Last Days on Mars
5,4 11 013
ocen
5,4 10 1 11013
Ostatnie dni na Marsie
powrót do forum filmu Ostatnie dni na Marsie

W porównaniu

ocenił(a) film na 4

z Misją na Marsa czy Red Planet wypada bardzo ale to bardzo blado. Zmarnowany potencjał , były dekoracje i plenery, trochę efektów specjalnych ale scenariusz wszystko rozwalił. A szkoda bo można było zrobić coś ciekawszego , co byłoby hitem kinowym a nie słabą produkcją którą da się obejrzeć na DVD.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
vince25xx

Co nie zmienia faktu, ze to też słabe filmy. :D To chyba ten Mars ma taki wpływ. :)

ocenił(a) film na 7
Jarek711

a dla mnie jest zupełnie na odwrót,tamte filmy mnie po prostu znudziły zwłaszcza Red Planet,The Last Days On Mars trzymał mnie do końca przy ekranie i to jest na plus,bardzo dobre wykonanie,efekty,aktorstwo itp.itd. rozumiem,że nie każdemu przypadnie do gustu rozwinięcie fabuły ale to w końcu horror

ocenił(a) film na 5
Czesiaruda

Pomysł na 'sztywnych' z Marsa jak widać nie był jeszcze wyeksploatowany i ten film temu podołał. Zapowiadało się całkiem nieźle, ale od połowy filmu tendencja wyraźnie spadkowa. Jak się okazało to nie życie a śmierć pochodzi z Marsa i ma postać pałeczkowatych bakterii. Można też się pospierać o detale jak choćby ten, w jaki sposób martwy organizm bez pulsu natychmiastowo reaguje na dożylną iniekcję antybiotykiem. Może się czepiam,ale 5/10 to wszystko w temacie.

Jarek711

ja nie wiem co tacy ludzie jak Ty oczekują od scenariusza w takich filmach? co byś tam dodał lub odjął żeby się spodobał? przecież tam wszystko było przynajmniej według logiki, pomijam odgłosy ,ale reszta bez zarzutu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones