PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652101}

Ostatnie dni na Marsie

The Last Days on Mars
5,4 11 013
ocen
5,4 10 1 11013
Ostatnie dni na Marsie
powrót do forum filmu Ostatnie dni na Marsie

świetny film

ocenił(a) film na 9

Nie rozumiem was ludzie, film jest zajebisty !!! trzyma w napięciu do końca. Cały czas akcja
Myślałem że będzie jakiś gniot 10/10. Ocena na filmwebie jest śmieszna Ostatecznie dam 9/10 za kilka niedociągnięć w scenariuszu. (Głównie nie logiczne zachowania załogi. Aczkolwiek człowiek postawiony w takiej sytuacji - niekoniecznie musi postępować logicznie.

magik30

Mnie też film wydał się nie najgorszy. Ma świetną ścieżkę dźwiękową, pasującą do scen (tu jedne z lepszych utworów
http://www.youtube.com/watch?v=fpCiopvm5_g
http://www.youtube.com/watch?v=PGu43cjoX8M
), jak i efekty specjalne ograniczone do minimum (wreszcie jakiś współczesny film sf nie przesycony wybuchami!). Momentami można narobić w spodnie ;) Minus, to schematyczność i wspomniane zachowanie załogi. Arcydzieło to nie jest, ale miłośnicy zombiaków i sf powinni zobaczyć jak najbardziej.

ocenił(a) film na 9
Anna_Sandstorm

Trudno nakręcić coś oryginalnego.... wszystko już chyba kiedyś było

magik30

Można jak najbardziej. Jest masa oryginalnych książek i opowiadań pisarzy sf.

ocenił(a) film na 9
Anna_Sandstorm

hmm nie lubię czytać, ale książka to jedno a film to drugie. I to wielka sztuka przenieść coś na ekran aby było odbierane tak jak nasza wyobraźnia (którą każdy ma inną :). Jednym słowem ciężko dochodzic

ocenił(a) film na 6
magik30

Też się nie zgadzam, jak najbardziej da się zrobić coś oryginalnego, a nie n-tą produkcję z zombie, tyle że w kosmosie. Nie mniej film uważam za naprawdę niezły (według skali Filmwebu 6/10), więc jeśli ktoś lubi sci-fi i tytuły podobne właśnie do "The Last Days on Mars" to jak najbardziej zachęcam do obejrzenia.

ocenił(a) film na 7
magik30

Witam, jak dla mnie też bardzo fajne kino. Bardzo fajnie się ogląda, dobrze zagranie, nie ma za bardzo do czego się doczepić, ogólnie warto oglądnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones