PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735683}
7,6 130 427
ocen
7,6 10 1 130427
8,3 50
ocen krytyków
Ostatnia rodzina
powrót do forum filmu Ostatnia rodzina

Żesz kurrr... panie Ogrodnik! Już chyba bardziej pipowatym głosem nie można było zagrać?? Wystarczy posłuchać audycji Tomka Beksińskiego dostępnych na youtube - gość miał głos łagodny ale nie taki ciotowaty jak zinterpretował to Ogrodnik.
Gdyby nie ta ewidentna lipa dałbym spokojnie 9 a tak tylko 7.

ocenił(a) film na 7
siery4

Kiedy pierwszy raz usłyszałam audycję młodego Beksińskiego, pomyślałam sobie, że ma dość niewieści głos.

ocenił(a) film na 8
Frida_2

Fakt, taki trochę wyższy niż przeciętny pierwszy lepszy gościu z ulicy. Natomiast Ogrodnik (którego tak baj de łej mega sobie cenię jako aktora) trochę zbyt karykaturalnie w tym kontekście go zagrał.
Swoją drogą - nie mogę przestać myśleć o tym filmie - niektóre sceny powracają jak bumerang. Daje mocno w czapkę. Zmusza do przemyśleń. Także zmieniam ocenę -8. Może jak jeszcze luknę go parę razy będzie i więcej. Pierd... magia kina ;)

ocenił(a) film na 7
siery4

Oj, tak - magia kina. Ja również trawię ten film i ciągle jeszcze nie mogę go ocenić. Przypominam sobie felietony Tomasza Beksińskiego, książkę pana Piotra Dmochowskiego, obrazy Zdzisława Beksińskiego, z którymi zapoznała mnie koleżanka ze szkoły. Jest mnóstwo dyskusji: dlaczego pokazano Tomasza tak, a nie inaczej. Każdy ma prawo do swojego subiektywnego wyboru. Może doczekamy się i filmu o samymym Tomaszu i jego wielowymarowości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones