PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8430}

Ostatni skaut

The Last Boy Scout
7,3 33 163
oceny
7,3 10 1 33163
7,9 12
ocen krytyków
Ostatni skaut
powrót do forum filmu Ostatni skaut

trochę. . .

ocenił(a) film na 7

nudny jak i willis. jest tysiąc podobnych filmów w których grał willis. nic oryginalnego. znów pomysł z współpracą dwóch facetów, którzy odkrywaja wielką aferę, tym razem związaną z hazardem i footbolem. . .

ocenił(a) film na 4
Fred

Zgadzam się z przedmówcą, film jest średnich lotów. Boski Bruce oczywiście gra jak na niego przystało, ale to wszystko już przecież gdzieś widzieliśmy. Dwóch nie przepadających za sobą upadłych bohaterów, wykrywa spisek i muszą współpracować. W dodatku co chwila ktoś czai się na ich życie. Zwykła historia, z utartym, ale i sprawdzonym schematem. Dlatego nie można powiedzieć, że ten film jest bardzo słaby, choć klimat jest trochę męczący. Oczywiście na plus trzeba mu zapisać rubaszny humor i gagi, ale nie ratuje to przewidywalności, wolnego tempa wydarzeń oraz słabej "jakości" filmu. Jak powiedział ktoś inny na tym forum - o tym, kto ginie można się dowiedzieć tylko z wypowiedzi postaci. Z akcji tego nie widać, bo nie wiemy np. co stało się Chet'owi po poczęstunku papierosom. Co więcej, myślimy nawet, że Milo, który koziołkuje w samochodzie kilka razy, dostaje potem z pistoletu, a samochód następnie płonie, nie żyje. Chwilę potem jednakże wychodzi on z samochodu, a co więcej, czuje się świetnie!!! Ogólnie, film dla koneserów i fanów Willis'a. Oni nie będą zawiedzeni.

Bosniak

Jak to nie wiadomo, co sie stało Chetowi? Bruce go załatwił! To widać i słychać:)

Bosniak

piłka nożna też jest schematyczna - 21 gości goni za piłką, 2 goni po liniach, 2 się gapi na piłkę i stara ją załapać
a popatrz jaką oglądalność mają mistrzostwa świata..

Z Bruce'm jest tak samo - niby gra ciągle ten sam schemat, ale za każdym razem ogląda się to z przyjemnością,
w dodatku w tym filmie osiągną szczyt zblazowania - bardzo mi odpowiada taki humor więc i jestem na plus..

co do Cheat'a to oglądałeś wersję z wyciętą sceną (notabene zawierającą jeden z zabawniejszych dialogów) w której Bruce go zabija za naruszenie nietykalności osobistej przy częstowaniu papierosem :)

myślę że nikt kto lubi ironiczne poczucie humoru nie będzie zawiedziony tym filmem - nie tylko fani B.W.

ocenił(a) film na 7
roball_2

jak dla mnie to film się bardzo podobał, to trochę rzeczy rzucało się w oczy (negatywnie):
1. Sceny akcji świetne, tylko jedno niedopracowanie: 1 tylko Bruce robi tam rozpierduchę, a Wayans stoi i się patrzy. Jak dla mnie to ta rzecz mnie wpieniała i nużyła
2. Gadatliwość Sheldona: gdziekolwiek się spotka z Brucem, to zawsze zdradza mu swój plan co do najdrobniejszych szczegółów - gorzej jak na Disney Channel.

Jednak nie zrażajcie się, Ci co go nie oglądali, bo pomimo tych "wad" ostatni skaut jest film, który naprawdę warto zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones