PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842133}

Ostatni pojedynek

The Last Duel
7,1 28 328
ocen
7,1 10 1 28328
6,7 35
ocen krytyków
Ostatni pojedynek
powrót do forum filmu Ostatni pojedynek

Choć ufam w rzemiosło Scotta. Dobór aktorów fatalny. Driver ok, jak dopakuje, to zagra świetnie de Grisa (historia przekazała, że był olbrzymem). Ale Damon jako Carrouges??? Do tego ta kiepszczata brzydka lala jako Małgorzata? Oj. Ponadto jestem ciekaw jak ucharakteryzują Damona żeby wyglądał na 20 lat starszego od żony, a to kupiszcze (moje zdanie) na piękną nastolatkę.
Ale jestem zainteresowany, bo to najciekawsza sprawa średniowiecznej jurysdykcji.

turtom

nie muszą go charakteryzować - Damon JEST o 20 lat starszy od Comer...

ocenił(a) film na 6
turtom

witam, podrzuć jakiegoś linka w tym temacie.

Globa

Witaj, proszę:
https://twojahistoria.pl/2021/08/02/ostatni-pojedynek-czyli-gwalt-zemsta-i-smier c-w-sredniowiecznej-francji/

ocenił(a) film na 6
turtom

Dzięki ciekawa historia, ciekawe jak było naprawdę

ocenił(a) film na 6
turtom

A czemu Driver miałby dopakować do tej roli ? xd

Fernando9Elnino

Ponieważ według znakomitej większości historyków Jacques Le Gris był olbrzymem. Oprócz wzrostu miał "imponujące warunki fizyczne" i "niepospolitą siłę". Pewnie, że to, co piszą na ten temat średniowieczne podania można między bajki włożyć i traktować z dystansem, ale de Gris miał "byka zabić jedną pięścią", itp. W każdym razie ów pojedynek był traktowany jak starcie Dawida z Goliatem. Driver to paździerz, aczkolwiek aktor wybitny.

ocenił(a) film na 8
turtom

Driver jest ok. Ta aktorka też. Ale Damon zupełnie nie pasuje. Chyba tylko wiekiem. W zwiastunie widać charakteryzacje. Jest gorzej niż zwykle.

ocenił(a) film na 8
turtom

Joaquin Phoenix nie grałby z nią gdyby była kiepszczata.

turtom

Tak jak Driver jeszcze pasuje do rycerskich ról bo ma taką saracenowo-buntowniczą aparycję, tak Damon z tą bródką wygląda po prostu śmiesznie, jakoś trailer nie zachęca do obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones