PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842133}

Ostatni pojedynek

The Last Duel
7,1 28 328
ocen
7,1 10 1 28328
6,7 35
ocen krytyków
Ostatni pojedynek
powrót do forum filmu Ostatni pojedynek

treści albo przesłania poprawne politycznie, np. feminizm, tolerancja, LGBT itp. ?

ocenił(a) film na 6
Paulo99

No jasne.
Z filmu jasno wynika chociażby, że kobiety nigdy nie kłamią nawet przed samą sobą natomiast mężczyźni robię to nagminnie.

I film ewidentnie stoi na stanowisku, że w sprawach o molestowanie i gwałt należy stosować domniemanie winy mężczyzny czyli mechanizm stosowany obecnie w komunistycznej Hiszpanii.

taksidrajwer

Proszę o poważną odpowiedź, bo nie chciałbym wychodzić z seansu, a propagandy nie jestem w stanie znieść. Dzięki.

Paulo99

Proszę o poważną odpowiedź, bo nie chciałbym wychodzić z seansu, a propagandy nie jestem w stanie znieść.

ocenił(a) film na 8
Paulo99

W filmie nie ma nic o żadnym LGBT, ot uproszczona wizja średniowiecza. I tak, film prezentuje kobiety w tamtym okresie jako osoby o mniejszych prawach i możliwościach od mężczyzn co nie odbiega od ówczesnej rzeczywistości.

ocenił(a) film na 6
Paulo99

Propagandy LGBT nie ma, ale jest za to propaganda metoo.
Tak jak napisałem wcześniej - z filmu dowiesz się, że jak kobieta oskarża mężczyznę o gwałt to na pewno mówi prawdę, bo kobiety nigdy nie kłamią w tym temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones