PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493925}

Ostatni egzorcyzm

The Last Exorcism
4,9 21 312
ocen
4,9 10 1 21312
6,8 4
oceny krytyków
Ostatni egzorcyzm
powrót do forum filmu Ostatni egzorcyzm

Wart oglądnięcia

ocenił(a) film na 8

Jeżeli podobały sie wam paranormal activity i rec 1,2 to ten przypadnie wam do gustu.

bazarr5

Gówno prawda. Podobał mi się Paranormal Activity i Rec, ale to jest jakieś badziewie. Zanim obejrzę film to zawsze przeglądam po fragmentach i już wtedy wiem czy film jest wart oglądania czy nie. Tu po fragmentach widziałem, że to gniot i od razu usunąłem go z dysku.

lostek815

1. Przede wszystkim 'warte obejrzenia'. 2. Gusty są na szczęście rożne. Kwadratowe i podłużne;p

ocenił(a) film na 8
lostek815

Ogladasz film po fragmentach i na tej podstawie stwierdzasz czy jest dobry czy tez nie? Wiekszej bzdury nie slyszalem. Film mi sie podobal. Lubie tego typu produkcje, pseudo dokumenty - blair witch project, paranormal activity. Tu rownierz sie nie zawiodlem. Klimat budowany od poczatku, pastor z kryzysem wiary, poludniowo-amerykanska wiocha i juz czuc ze cos wisi w powietrzu. Akcja powoli sie rozkreca a koncowka trzyma w napieciu chociaz myslalem ze bedzie troche lepsza. Ostatnio modne jest nazywanie kazdego filmu mega gniotem, kupa i szmatlawcem, moze przez to niektorzy czuja sie wysmakowanymi koneserami i krytykami kina, ktorych tak ciezko zadowolic, przeciez wchodzi im jeden film na dwadziescia obejrzanych przy dobrym humorze. Mi tam film sie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones