PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107118}

Osaczony

Hostage
7,1 39 201
ocen
7,1 10 1 39201
5,7 7
ocen krytyków
Osaczony
powrót do forum filmu Osaczony

Film przyzwoity, ale bez przesady. Niedociągnięć nie brakuje. Np. po co właściwie ta tajemna organizacja zleciła wejście do domu WIllisowi, skoro jak przyszło co do czego, to sami weszli do środka? Nie mogli tak od razu? Scenariusz w paru miejscach jest trochę naciągnięty i przygotowany raczej dla mniej uważnego widza. Przysłowiowych dziur w całym jest więcej.

ocenił(a) film na 8
pysiek38

Hm,z tego co się orientuje to chodziło chyba o to żeby Willis pilnował akcji i żeby nikt nie wyszedł z tego domu.Jak dla mnie 8/10.

ocenił(a) film na 8
pysiek38

A poza tym widzieli,że sytuacja się wymyka Brucowi spod kontroli,więc sami wzięli sprawy w swoje ręce.

ocenił(a) film na 5
pysiek38

Mało logiczne to wszystko było, jeżeli mieli takie wtyki to spokojnie po całej akcji odzyskali by płytę. Niektóre dialogi jak przystało na filmy z Brucem, były co najmniej czerstwe, jak i niektóre zachowania bohaterów. Ogólnie oglądając film się nie nudziłem, ale tandetą powiało.

pysiek38

Może i nie urywa , ale przyjemnie się go oglądało 8 ;D

ocenił(a) film na 7
pysiek38

Mnie zirytowało że jakiś świrusek załatwia oddział komandosów bez najmniejszych problemów. Ale ogólnie dobry film, sporo dziur ale dobrze się ogląda.

ocenił(a) film na 5
pysiek38

Słusznie. Fabuła deko naciągana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones