PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013258}

Omen: Początek

The First Omen
6,4 7 319
ocen
6,4 10 1 7319
7,3 19
ocen krytyków
Omen: Początek
powrót do forum filmu Omen: Początek

Wytłumaczy mi ktoś skąd go wytrzasneli? Bo nic o tym nie mówili, po prostu siedział sobie w piwnicy i czekał na zapłodnienie kolejnej kobiety...

ocenił(a) film na 7
lukiboss1

Mam ten sam problem z tym szakalem. Ogólnie szakal to piękne zwierzę, a w tym filmie wyglądał bardziej jak Gollum. Najsłabszy aspekt filmu, ponieważ był to jeden z kilku cgi efektów jakich użyto w całym filmie i były to przeciętne efekty. Powinni użyć psa z efektami praktycznymi był by bardziej przekonywujący. Ogólnie aspekt stosunku szakala i ludzi którzy byli tego świadkami to najstraszniejszy motyw w filmie. Przy większości zdarzeń, które miały w zamierzeniu być przerażające parskalem śmiechem gdyż przedstawione były w trochę idiotyczny sposób. I zakończenie Sorry, ale to Omen i ten happy end mi nie podszedł. Naciągane 7/10 ogólnie ocena 6.66 jest adekwatna do tego filmu

lsd909

Jak jesteśmy w wątku ze spoilerami to jest mi w stanie ktoś wytłumaczyć kogo dźgnęła nożem ta koleżanka - zakonnica jak wyrywali syna z rąk matki? Ja początkowo myślałem, że zabiła główną bohaterkę, ale było już późno i mogłem nie połączyć wszystkich wątków należycie :)

ocenił(a) film na 9
ronald_123

Główna bohaterkę dźgnęła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones