PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658833}

Olimp w ogniu

Olympus Has Fallen
6,5 74 961
ocen
6,5 10 1 74961
5,2 12
ocen krytyków
Olimp w ogniu
powrót do forum filmu Olimp w ogniu

Prawda jest taka, że gdyby film nazywał się "Die Hard 6", to by bito mu brawo ale widać taki poziom absurdalnych wybuchów i zabić jest opatentowany ;)

Jak ktoś lubi Niezniszczalnych czy Szklaną Pułapkę to i tu się dobrze zabawi.

użytkownik usunięty
Lailonn

Film oceniles na arcydzieło ... wez sie lepiej za ocenianie nie zabieraj na dobre wyjdzie .

Powiedział gość oceniający tak film o czarnym pedofilu narkomanie...

Już samo danie noty wyższej Niezniszczalnym niż Władcy Pierścieni woła o pomstę do nieba. Widać wszyscy krytycy filmowi dający nagrody nie znają się nic a nic.

A jakbyś użył mózgu gimbusku to byś zauważył, że oceniam filmy na "tak" "nie". Jestem tu już tyle lat i mam za sobą tyle filmów i seriali, że nie w głowie mi ocenianie w skali 1-10. Pożyjesz tyle co ja to zrozumiesz

użytkownik usunięty
Lailonn

czarny pedofil narkoman .... chyba twój stary

ocenił(a) film na 6
Lailonn

Tylko pogratulować takiej zasady oceniania... Czysty bezsens wg mnie, ani jedna twoja ocena nie jest obiektywna...

ocenił(a) film na 5
fabian103

A co jest złego w takim ocenianiu? Jeśli ktoś chce oceniać tylko "tak/nie" to kto mu zabroni? Kto powiedział, że oceny na filmwebie mają być obiektywne? Moim zdaniem jest wręcz przeciwnie...każdy powinien wystawiać subiektywne "opinie" o danym filmie

Co do kolegi, wyżej który nie umie się kulturalnie wypowiadać to aż brak słów.
Jeden oceni Olimp w Ogniu na 10 drugi Niezniszczalnych...i co z tego?

ocenił(a) film na 6
Zdarek91

Nie po to powstała dziesięciopunktowa skala by można było tylko oceniać na 1 lub 10. Dlatego, uważam że taki system "tak/nie" jest beznadziejny. Za to co do obiektywnego oceniania to się z tobą zgadzam. Zdecydowana większość opinii jest subiektywna, jednak ja staram się oceniać obiektywnie. Choć wiadomo, że nigdy do końca nie można obiektywnie ocenić danego filmu. Zawsze coś wpływa, w mniejszy lub większy sposób, na wystawianą notę.

użytkownik usunięty
Lailonn

twoja zasada to chu**** .

ocenił(a) film na 10

Ten film bije na głowe Die Hard 4 ,5 i taka prawda .

użytkownik usunięty
bradock

Zgadzam się

ocenił(a) film na 5
Lailonn

ten film to kpina z inteligencji widza, sposob opanowania bialego domu byl tak durny, że kpil z intelektu ogladajacego. Co oni mysleli, ze widzowie sa tacy glupi, zeby kupic ten absurd. No sorry, widocznie chyba tak, skoro dales 10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones