PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658833}

Olimp w ogniu

Olympus Has Fallen
6,5 74 961
ocen
6,5 10 1 74961
5,2 12
ocen krytyków
Olimp w ogniu
powrót do forum filmu Olimp w ogniu

Dla tych co mówili co jest gorsze czy "Olimp w ogniu" czy "White House Down". Tylko że Olimp jest
nominowany do najgorszego filmu roku.

użytkownik usunięty
rafib1975

Aha, coś poza tym?

ocenił(a) film na 10
rafib1975

Złote maliny ? Bo jeśli tak to ha ,ha ,ha .

ocenił(a) film na 9
rafib1975

Tylko że wiesz. Złote maliny to też nie jest jakaś tam licząca się nagroda, czy anty-nagroda. Nie przyznają jej zawodowi krytycy tylko ludzie którzy się zapisują i płacą składki. Po za tym te anty-nagrody bardzo rzadko są przyznawane zasłużenie. Dlaczego tak dużo ich dostali tacy artyści jak Stallone, czy Costner a prawdziwe beztalencia mają ich tylko 2 jeżeli w ogóle Albo maliny dla Wyatt Earp.

ocenił(a) film na 4
frycek49

A gdzie ja napisałem, że chodzi o "Maliny"? Nie chodziło o nie, a "nominacje" do Malin są 15 stycznia. Na jakimś portalu anglojęzycznym było o tym, ale nie pamiętam nazwy tego.

ocenił(a) film na 9
rafib1975

mi chodziło nie tylko maliny, ale o wszystkie anty-nagrody. Dla czego dostają je filmy które nawet jak nie są idealne, to jednak da się je w miarę przyjemnie obejrzeć, nie dostają ich gnioty Uwe Bolla, czy potworki z wytwórni Asylum, Syfy itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones