PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=350923}

Ojczym

The Stepfather
6,1 21 099
ocen
6,1 10 1 21099
4,8 4
oceny krytyków
Ojczym
powrót do forum filmu Ojczym

Mi sie bardzo podobał lubie filmy tego typu, bardzo podobny do filmu Disturbia.

ocenił(a) film na 2
kucharz333

Też mi się kojarzył z Niepokojem, ale wypada znacznie słabiej, główny bohater bezbarwny, tytułowy Ojczym drętwy jak cała historia, typowy średniak na środowy wieczór w TVP1.

lukimodrzew

a kiedy leciał na TVP1? jutro bedzie leciał na HBO, naprawde leciał już na tvp?

ocenił(a) film na 8
fation

Mi się nie kojarzył z Niepokojem (który bardzo cenię) ale i tak przypadł mi do gustu..
Niepokój jednak znacznie lepszy ;D

hubim35

Dla mnie za mało pozytywnych emocji, thriller dla mnie i tyle. Ani człowiek mądrzejszy, ani głupszy.

tolmik

Thrillery nie są złe. Zobacz " Czwarty stopień" to zobaczysz, o czym mówię. Wciągnie cię. Będzie z tobą jak z kotem - na początku bał się odkurzacza, ale później dał się wciągnąć :-)

kubel

Napewno masz racje, chociaż mnie "bardziejsze" filmy interesują, o czymś. A to jest o czym?

tolmik

Na Alasce znikają ludzie, a psycholog w trakcie seansów trafia na trop wyjasnienia zagadki. Dodam, że zamieszane jest w to UFO, a klimat jest trochę jak z Archiwum .

kubel

Brzmi dobrze, ale to nie powielanie Arichwum X?

tolmik

Nie do końca, ale na pewno coś łączy te filmy. Ale "Czwarty stopień" jest o wiele straszniejszy. Jeżeli lubisz się bać, to ten film jest na pewno dla ciebie, bo możesz mi wierzyć, człowiek nawet po obejrzeniu tego filmu chodzi przez pewien czas nieźle przestraszony.

kubel

A jakieś inne filmy w tym klimacie możesz polecić? Jak będę mógł, to obejrzę ten film, o którym pisałeś.

tolmik

Moge ci polecić trochę w innym klimacie "Ucznia czarnoksiężnika" z Cagem i "Sprawiedliwych: Kryzys na dwóch Ziemiach". Ten drugi to film jest animowany, ale jest całkiem fajny :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones