PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 565
ocen
7,5 10 1 259565
7,9 35
ocen krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

myślę że dla dzieci powyżej 10 lat, bo inaczej niezbyt go zrozumieją.Poza tym mogą si rozpłakać biedaczyska bo filmik jest czasami smutnawy;)

ocenił(a) film na 10
kaha20

wydaję mi się, że nawet dla jeszcze starszych dzieciaków. ale film jest fantastyczny!:)

ocenił(a) film na 8
diablica_jula88

Jak dla mnie to ok.11 lat.Swoją drogą zgadzam się z przedmówcą,dobry film.

ocenił(a) film na 8
kaha20

I co poniektóre "biedaczyska" przepłakały przynajmniej pół filmu.

Włączyłam go sobie mając nadzieje na ot radosny filmik, i nie wiem czy ja jestem aż tak wrażliwa czy on był tak wzruszający że przepłakałam cały początek i koniec.
Nie mówię że to źle, czy był zły ale miałam nadzieje na coś bardziej..wesołego.

miwakoos

Ja też się wzruszyłem na początku i końcu. :) Szczerze mówiąc takich wzruszeń dawno brakowało mi w produkcjach Disneya - i cieszę się, że Pixar przejął od nich pałeczkę. Moim zdaniem najlepsza produkcja studia obok "Ratatuja". Choć tylko trzy ze zrobionych dotychczas uważam za takie zasługujące na siódemkę: "Auta", "Dawno temu w trawie" i "Gdzie jest Nemo?". Pozostałe to już prawie same dziewiątki i dziesiątki. Tylko Pixar potrafi tak dzisiaj czarować. :)

Davus

No dobrze - jak ja mogłem zapomnieć o "Toy Story"? Wciąż pierwsze miejsce ex aequo z "Ratatujem" i "Odlotem".
Z racji siódemki dla "Aut" nie czekam za bardzo na "Auta 2" - choć zapewne zobaczę. Ale poza tym przed nami "Toy Story 3" i jeszcze dwa inne zapowiadane filmy. Już się nie mogę doczekać. :P

ocenił(a) film na 8
miwakoos

Faktycznie. Mimo że nie był film najgorszy, momentami bardzo zabawny, ale wciąż w głowie siedzi mi początek. Nie wiem czy dobrym pomysłem jest uśmiercanie kogoś na początku :( Zdecydowanie bajka od 11 lat powinna być ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones