PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724659}
4,4 1 809
ocen
4,4 10 1 1809
Oddział wyrzutków
powrót do forum filmu Oddział wyrzutków

Amerykańscy żołnierze jak zwykle luzaki z czapkami na bakier, popalający papierosy i grający w karty w wolnym czasie natomiast zamiast żołnierzy rzeszy chodzą kaczki w nazistowskich mundurach, strzelają na podobnym poziomie jak stormtrooperzy z gwiezdnych wojen. Dzieci we mgle.

Amerykańscy żołnierze wjeżdżają w przebraniu do niemieckiej bazy wypełnionej po brzegi żołnierzami, po czym jak zostają wykryci nie dość że są w stanie wyjść z tego bez szwanku, zniszczyć ogromne działo to jeszcze na moment przed jego zniszczeniem baza poprzednio pełna niemców nagle jest ZUPEŁNIE pusta. W dodatku kapitan Wosick (Luke Gross, który swoją drogą przez cały film ma minę a'la Clint Eastwood) po tym jak zostaje rozpoznany przez wrogiego żołnierza biegnie za nim przez tą niemiecką bazę, zabija go po czym biegnie spowrotem do swojego oddziału. Absurd.

baaltic

Zachęciłaś mnie teraz musze to zobaczyć ;)

baaltic

Sorry, ale trzeba być głupim, żeby spodziewać się logiki po tego typu filmach klasy B.

ocenił(a) film na 3
mativandamme

sorry to nie jest kino klasy b,tam chociaz jako taki scenariusz i sceny walki.Tutaj koles podczas walki z niemcami stoi oparty o opancerzony pojazd i strzela-moze to miala byc parodia?Film totalnie slaby,nie polecam,omijac jak kosciol w niedziele rano.

drsmierc

Chuck Liddell był najlepszy po co on tam zagrał :)

drsmierc

Z tym omijaniem kościoła to tą wiadomość zostaw sobie lepiej dla siebie. Bo ta twoja rada jest nie na miejscu.

ocenił(a) film na 7
drsmierc

Ja kościół omijam szerokim łukiem
Do mnie ksiądz po kolędzie nawet nie przychodzi
A film mi się podobał 7/10
To miks Bękartów wojny i Parszywej dwunastki
Szkoda że taki krótki
Wesołego alleluja i mokrego dyngusa

baaltic

Mnie też zachęciłeś przynajmniej się pośmieje na filmie. Mogliby napisać twórcy filmu ,że to komedia. Ludzie przecież z braku logiki i słabej akcji itd. podczas oglądania filmu nawet by się nie skapnęli skoro film wyszedł taki słaby.

ocenił(a) film na 3
Mela0203

Tylko, że to nie jest smieszny film.. To jest przykre. Po co kręcić takie filmy? Ja akurat zapełniam tylko czas, więc oglądam. Jesli Ty ogladasz dla przyjemności, to lepiej się zdrzemnij. Lepiej ten czas wykorzystasz.

treborek

Dzięki za ostrzeżenie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones