PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465240}
7,1 45 tys. ocen
7,1 10 1 45174
6,7 35 krytyków
Obywatel Milk
powrót do forum filmu Obywatel Milk

Ciągle i ciągle ile można już wolę lesbijki.

ocenił(a) film na 6

Nie no Poziomek jesteś, pierwsza osobą, która ubiera moje myśli w odpowiednie słowa:P

To ciekawe jak ty to wydedukowałeś z powyższych postów. Nie wiem stary czym ty się w życiu zajmujesz, ale ci jedno powiem.

Natychmiast załóż agencję detektywistyczną jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, szkoda żeby taki jak TY samorodny talent na skalę Europy a może i Świata został zmarnowany :0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
alpagaSatana

Odezwał się zabójca świń i położnik krów

Muszę cię rozczarować Sherlock Holmesie ale twoja przenikliwość rzeczy nieprzeniknionych tym razem Cię zawiodła :))
Ale ćwicz dalej, żeby blask bijący z twojego geniuszu rozświetlił mroki polskiej krainy, pokazując prawdziwym katolikom gdzie ukrył się gej z lesbijką :0

alpagaSatana

A powiedz czemu ty jestes takim obronca sprawy gejowkiej, walczacym na barykadzie rozkladu i zepsucia?? Robisz to zeby obalic generalnie powszechne opinie dosc konserwatywnej Polski, poprostu na przekór czy z innego powodu?

mawerick

Filmy o gejach są zwyczajnie nudne jak flaki z olejem. END!!!!!

mawerick

Pewnie chciałbyś usłyszeć że jestem gejem, ale nie jestem :) Jeżeli Cię rozczarowałem to przyjmij moje wyrazy ubolewania :)

Poprostu boli mnie ta ciemnota i zacofanie narodu polskiego i jego niereformowalność choć mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni :)
W Polsce każda inność jest wytykana palcami i traktowana jak jakieś zło. Wystarczy wspomnieć parady wolności, mecze ligowe z udziałem czarnoskórych czy niczym nieuzasadniony antysemityzm w społeczeństwie :((
A ja lubię żydów, nic nie mam do gejów i toleruję czarnoskórych :)

użytkownik usunięty
alpagaSatana

Na jakiej podstawie twierdzisz, że Polacy są nietolerancyjni? Jesteśmy narodem bardzo wierzącym i to jest powód do dumy. Jeżeli ty to widzisz inaczej to jesteś chorym człowiekiem, lub nie jesteś Polakiem.

Wiesz co twój avatar doskonale ilustruje na jakim etapie ewolucji jest jego właścociel :(

użytkownik usunięty

Hej Poziomek, coś nam tu ściemniasz:) Gdybyś był prawdziwym katolikiem wyznającym "wartości rodzinne" to byś nie oglądał "ciągle i ciągle" filmów o gejach i nie lubiłbyś lesbijek. No chyba, że wy wszyscy jesteście tacy pokręceni:)

*swoją drogą to dopiero drugi film o gejach, no chyba, że liczyc Filadelfię

"Poprostu boli mnie ta ciemnota i zacofanie narodu polskiego i jego niereformowalność choć mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni :)
W Polsce każda inność jest wytykana palcami i traktowana jak jakieś zło."

Bo my w przeciwienstwie do jakiegos USA mamy ponad 1000-letnia historie. W naszej kulturze pewne wartosci sa tak silnie zakorzenione, ze nie sposob ich zmienic, odwrocic przemianowac i BARDZO DOBRZE!! Jestem Polakiem, jestem dumny z naszej historii i tego co osiagnelismy i kim teraz jestesmy. tacy ludzie jak ty smiesza mnie, bowiem potrafia tylko krytykowac jak im sie nie podoba nasz kraj, jacy ludzie sa nietolerancyjni, a tak naprawde jestes poprostu dyletantem wiedzy historycznej. Polska zawsze byla najbardziej tolerancyjnym z narodow swiata. Multikulturowosc, zmieniajaca sie przez wieki, wspolistnienie obok siebie wielu nacji, symbioza i wchlanianie elementow innych kultur bylo zawsze sila naszego narodu. Problemem nie jest INNOS problemem jest ESKALACJA AFISZOWANIA SIE INNOSCIA. Polacy nigdy nie bali sie wyrazic swojego zdania odrebnego. Pewnie wolabys zyc w "tolerancyjnych" Stanach Zjednoczonych gdzie segregacja ludnosci jest zmaksymalizowana, albo w wiecznie liberalnej i afirmujacej wolnosci Francji gdzie zakazuje sie chodzic do szkoly z krzyzykiem na szyji...//paranoja i obluda//
popatrz na pewien kontekst, a nie czytaj bezmysnie artykulow, sluchaj pieprzenia zidiocialych feministek i przegranych niemogacych osiagnac inaczej popularnosci niz przez mowienie o nietolerancji pseudo dzialaczy...
pzdr

mawerick

aa to bylo do mlpol'a a nie do Vesper Lynd (notabene przepiekna Eva Green)przepraszam za pomyleczke.

użytkownik usunięty
mawerick

Wychowałem się w małym miasteczku pod warszawą ( zaledwie 50 tyś mieszkańców). Czarnych można było policzyć na palcach a jednak byli strasznie lubiani. Było kilku żydów i nie stanowili jakiegoś problemu nikt ich za to nie szkalował czy napadał. A jednak geje łatwego żcia nie mieli, przez to jak dobrze zauważył mawerick za bardzo się z tym afiszowali( mówię o całej społeczności). Gdyby czarni urządzali parady też byli by wyklęci a jednak Polacy ich traktują jak swoich.

Człowieku to Ty chyba wychowałeś się koło innej Warszawy. Jeszcze dzisiaj dobrze pamiętam jak dzieciaki wprost, a starzy za plecami zwracali się do czarnych per asfalt, czekolada, brudasy itp.
Pamietam jak kiedyś z kolegami ze szkoły byłem na koronie stadionu 10-lecia, jeden przez drugiego prześcigaliśmy się w wymyślaniu epitetów na murzynów, bo było to takie cool wówczas:(
I nie zgrywaj takiego świętoszka bo nie wierzę Ci w ani jedno słowo w powyższym poście !

użytkownik usunięty
alpagaSatana

Ty chyba nie byłeś nigdy na koronie stadionu. Przecież czarni tam trzymają się razem i gdy trafia się taki jak ty to dostaje po mordzie.
Wychowałem się po wschodniej stronie.
W podstawówce chodziłem do klasy z jedną arabką. Zawsze jest tak, że klasa ma przywódcę. I ona nim była. Każdy ją strasznie lubił i nie znam nikogo, kto nazywałby ją asfaltem.
Skoro ty tak jechałeś po mniejszościach to teraz próbujesz odkupić swoje winny?

Przecież nie napisałem, że ja im to mówiłem prosto w twarz :( Chodziło mi oto w jak nietolerancyjnej świadomości jako młodzież żyliśmy :(((

alpagaSatana

zaczynasz sie motac, zaczynasz przegrywac:) zaczynasz byc niespojny i kompletnie nie odnosisz sie do merytorycznych tresci...

mawerick

A ty kompletnie nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi. Myślisz że ja to pisze dla własnej satysfakcji. Jeżeli by tu chodziło tylko o mnie to bym wogóle nic nie pisał tutaj.
Ale tacy jak Ty nie zrozumieją tego, że można występować w obronie innych :(( Tacy jak ty myślą tylko o sobie i poza czubkiem własnego nosa nic ich więcej nie obchodzi!
Swoim postem odkryłeś się, że chodziło ci tylko o włąsne przekonanie co do słuszności twoich poglądów. Jesteś zwykłym egoistom i tutaj poważnie się różnimy. Ja bronię kogoś, a ty tylko swoje ego.
Dlatego to Ty moralnie przegrałeś, a nie ja!
Ale jako człowiek otwarty na ludzi, dam Ci jeszcze szansę abyś przemyślał swoją postawę i wyzbył się nienawiści do innych :)

jakis ten film mało gus van santowski na moim własnym idaho odleciałem razem z tą całą epicko-poetycką otoczką tutaj tego nie ma

użytkownik usunięty

"Czemu homoseksualiści ze swoimi poglądami mogą otwarcie się z tym odnosić urządzać debilne parady równości, gdy chrześcijanie takiego prawa nie mają. "

Z tego co pamiętam, to parady wolności były zabraniane w różnych miastach, natomiast chrześcijanie mogą sobie urządzac tyle marszów ile im się podoba, tyle, ze nie chce im się tyłków z domu ruszyc, nawet do koscioła.

"Czemu wszystkie demonstracje młodzieży wszechpolskiej były powszechnie uznawane za „nietolerancje”"

Ponieważ tchórze rzucali kamieniami w maszerujących lub jeśli dostali od gejów po mordach to obnosili się ze swoimi podbitymi oczami w mediach, żeby pokazac jacy to geje są agresywni, podczas gdy sami zaczynali.

ocenił(a) film na 6

Chrześcijańskie parady widzę w każdą niedzielę i nie tylko. Atakują mnie swoimi dzwonami i transmisjami w telewizji publicznej, ale nie uważam, że jest to wystarczający powód, by ich zakazać.


Rozumiem, że promocja tradycyjnego, chrześcijańskiego modelu rodziny to m.in. efektowne hasło "Zakaz pedałowania".

Warto też przeczytać kilka książek, by przekonać się, na ile wspomniany przez ciebie model jest tradycyjny.

pointless

Inne efektowne hasł promujące wartości ch. to "Hop Hop Hop. Kto nie podskakuje z nami ten jest gejem " Oo ((

użytkownik usunięty

Kurcze wkurza mnie wasza postawa. Jestem tolerancyjny, hej patrz lubię gejów. To jest teraz modne, tak jak ubrania. Wszechpolscy wysyłani na parady to drechy, a jak myślisz jakby rzucali kamieniami to chyba kogoś by trafili? A doniesień o rannych nie było. Księża urządzający demonstracje w mediach byli jechani do bólu. Nie róbmy z naszego kraju drugiej zepsutej Holandii. Tolerancja zbyt wiele kosztowała nasz kraj. A homoseksualizm dopiero od niedawna nie jest uznawany za chorobę. Demonstracji zabroniono tylko w Poznaniu. I ostatnie nie jestem skrajnym chrześcijaninem, bo skrajności reprezentują tylko świry.

No właśnie w święto kościelne zwane Bożym Ciałem co roku na ulice miast i wsi wychodzą tłumne prcesje katolickie. Jakoś nikt się nie zastanawia, że idąc taka procesja i wyjąca na całe gardło może wkurzać, przeszkadzać osobom nią niezainteresowanym. Geje i lesbijki nie wychodzą na ulicę z pałkami i kamieniami, jak to robią dzieci Giertycha, i nie atakują ludzi idących w procesji :(

użytkownik usunięty
alpagaSatana

Jeden raz w roku! Był okres, kiedy parady równości były organizowane w każdą niedziele. Ty nie rozumiesz pewnej kwestii. Geje nic nie wnoszą poza zepsuciem. Gdyby nie kościół świat już dawno pogrążyłby się w anarchii i zepsuciu. To kościół stworzył ówczesny świat

Tudziez przemodelowal swiat stworzony przez Grekow i Rzymian, przystosowujac ich filozofie do wlasnej:) Wazna jest ewolucja a nie rewolucja.

ocenił(a) film na 6

"Geje nic nie wnoszą poza zepsuciem. Gdyby nie kościół świat już dawno pogrążyłby się w anarchii i zepsuciu. To kościół stworzył ówczesny świat"

Udany żarty.

użytkownik usunięty
pointless

Żart? Zastanów się? Czemu ludzie boją się zła? Czemu świat jest dobry a przynajmniej stara się być? Bo ludzie boją się Boga! Możesz mi powiedzieć, że jesteś dobry, bo takie masz zasady, ale korzenie tych zasad sięgają religii. To ze strachu przed Bogiem bomy się czynić zło, przed strachem, co czeka nas po śmierci. Są ludzie umierający, którzy nie mają szans na przeżycie a jednak czynią dobro? Czemu? Bo chcą być dobrze zapamiętani? Przecież oni usną i nic nie będzie ich obchodzić, bo nie będzie ich. Nawet, jeżeli Bóg nie istnieje a kościół to lipa, to jest i była najbardziej potrzebna lipa na świecie, bo to ona utrzymywała nas świat w jakiś normach moralnych. Gdzie boga nie było panowała śmierć. Prawo świeckie opiera się na dekalogu! Nie jest tajemnicą, że jest to przystosowana filozofia antyczna. Parzcież twórca teodycei chrześcijańskiej św. Augustyn wzorował się na Platonie, a drugi największy filozof średniowieczny św. Tomasz na Arystotelesie.

Pomimo że to post nie domnie, to dorzucę swoje dwa grosze.
Zaczynasz dobrze kombinować, jeszcze trochę i będziesz po naszej stronie.

Za dużo jednak jeszcze w twoich wypowiedziach absolutyzmu, a za mało relatywizmu.
I jescze jedno, ja w żadnego Boga nie wierzę, a nie chodzę po ulicach z nożem i nie napadam na ludzi :( Za to staram się zawsze pomagać ludziom potrzebującym tej pomocy. Uwielbiam na ten przykład WOŚP i zawsze im coś wpłacam na konto.
Więcej logiki i relatywizmu w poglądach życzę tobie i wszystkim tu zebranym :)

alpagaSatana

Nie rozumiem was. Każdy pisze swój pogląd i tak powinno zostać. Po co je spierać. Ktoś pisał, że mu przeszkadza, mi też na przykład przeszkadza (chodź ten film obejrzę), to niech nie ogląda. Koniec, kropka. Ma absolutne do tego prawo, tak samo jak ktoś nie lubi filmów z przemocą, to takich nie obejrzy. Czy na przykład horrorów.

Problem leży gdzie indziej, spójrzcie co zrobił dystrybutor. Nie napisał zupełnie nic o tym filmie w opisie. Jak ktoś przeczyta tylko opis dystrybutora, co zrobić jest najłatwiej, nie zna historii Milka, co jest bardzo prawdopodobne, pójdzie na film o bohaterze "największym wizjonerze, niezwykłym człowieku". Kto by na taki film nie poszedł :) Ale jest to jak wiadomo sprawa delikatna, niektórym to nie odpowiada. Nie powinno więc się z tym kryć po krzakach, tylko pisać. To tak jakby zapraszać kogoś do domu na kawę, z zamiarem oglądania meczu.
Na koniec cytat opisu dystrybutora, jakby się komuś nie chciało patrzeć.

Kiedy w 1978 zamordowany został Harvey Milk, świat stracił jednego z największych wizjonerów i przywódców walczących o sprawiedliwość. Zdobywca wielu nagród, Gus Van Sant, wraz z niezrównanym Seanem Pennem i plejadą gwiazd w rolach drugoplanowych przedstawiają historię życia tego niezwykłego człowieka.

Borkowicz

Dodam jeszcze jedno. Przeczytałem ten temat i co jakiś czas ktoś wspominał, że w Polsce ludzie nie są tak "tolerancyjni" jak Amerykanie.

Bzdura. Ameryka to wbrew pozorom bardzo konserwatywne państwo. Zobaczymy co zmieni się w czasie prezydentury Obamy.

"Krytycy zza oceanu podkreślają, że to nie przypadek, iż "Obywatel Milk" wszedł na ekrany właśnie teraz. Ameryka otworzyła się na zmiany, pierwszy raz w historii wybrała czarnoskórego prezydenta. Ale poprawka dotycząca gejowskich małżeństw została odrzucona nawet w liberalnej Kalifornii."

użytkownik usunięty
Borkowicz

A ja nie lubię jak ktoś napiszę swoje zdanie i znika, lubimy się spierac i starac się kogoś przekonac, taka ludzka natura;D

Stany Zjednoczone to w ogóle kraj sprzeczności. Apropo, przeczytałam w Wikipedii o prawach małżeńskich gejów i dowiedziałam się, że tylko kilka krajów na świecie w tym stan Massachusetts akceptują pełnoprawne MAŁŻEŃSTWA gejów, czyli mąż i mąż, te same prawa bez wyjątków itd. Natomiast w pozostałych licznych krajach są to związki partnerskie lub związki cywilne, czyli nawet jeśli mają te same prawa (choc rzadko) to nie przysługuje im prawo do nazwy 'marriage'. Niby szczegół, ale prawda jest taka, że w słowach kryje się siła, heteroseksualiści nie chcą ustąpic z tego ostatniego pola i dla siebie zatrzymac tę nazwę, aby podkreślic "lepszośc" związków hetero:)

nie potrafię odnaleźć, najprawdopodobniej z lenistwa źródłosłowu angielskiego "marriage", ale polskie małżeństwa homoseksualne brzmią, biorąc pod uwagę etymologię słowa małżeństwa, śmiesznie

użytkownik usunięty
Borkowicz

Dokładnie, nasz język sam się rozprawił z gejowskim związkami;) ale nie wiem czy w innych krajach im tak łatwo pójdzie, też nie znam etymologii 'mariagge', ale pewnie coś jak nasz 'mariaż', czyli min. związek przez zaślubienie kogoś, absolutnie neutralnie, bez określenia płci.

Mądrze prawisz Vesper, aż się chce czytać.
A co do twojego pierwszego pytania.
Homofoby pouciekały, bo się przestraszyły twojego autorytetu :))

użytkownik usunięty
alpagaSatana

Dzięki:) a Ty się z nimi niezle rozprawiłeś. Na szczęście takich normalnych facetów jak Ty, którzy gejów i w ogóle homoseksualizm traktują neutralnie jest sporo, homofobi są jedynie głośniejsi w swoim dziwnym zacietrzewieniu.

Też mi się tak wydaje, że jest więcej jak nie wiekszość :)
Zasady gupy karzą jednak siedzieć cicho i nie protestować. Wiadomo, nie chcą się narażać i wystawiać na cel tym wszystkim narodowcom i ultra katolikom, bo wiadomo jak w Polsce jest i jakie panują sterotypy :(

Zresztą każdy w necie jest odważny, gorzej wyjść na ulicę i powiedzieć im to prosto w twarz :( Dlatego podziwiam tych wszystkich którzy poszli na paradę równości.
A co do USA uważam, że mimo wszystko są tam ludzie bardziej tolerancyjni niż w Polsce. Ale to nie oznacza, że są lepsi czy gorsi od nas. Poprostu oni po przez swoją multikulturowość i lata doświadczeń nuczyli się tolerancji, a my nie mieliśmy ku temu okazji :(

alpagaSatana

nie wiem o co walczył Milk, ale adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne nie jest zupełnie ok, gdyż jednak ważny jest model rodzica tej i tej płci. oczywiście, że teraz związki homoseksualne się rozpadają i w tym przypadku jest jeden rodzic, siłą rzeczy :P jednej płci, ale to też nie jest w porządku, tylko że to się zdarza i jest nie do przewidzenia. samo istnienie homoseksualistów i ich ewentualne współżycie może kogoś obrzydzać, ta osoba nawet ma prawo to wyrazić, ale nie może, np mając władze ograniczać wolności obywatelskich. homofobia jest czymś po części normalnym dla osób o orientacji homoseksualnej, tak samo na odwrót. jedynymi, którzy nie powinni mieć z tym problemu to osoby biseksualne :P

Borkowicz

Sieja ale z ciebie doktor nauk psychologicznych :0

ocenił(a) film na 6
Borkowicz

"A co do USA uważam, że mimo wszystko są tam ludzie bardziej tolerancyjni niż w Polsce."

Mi się wydaję, że tam ludzie potrafią schować swoje uprzedzenia pod maską uprzejmości. Poza tym to kraj wielokulturowy także też maja inaczej. U Nas od zawsze tak naprawdę jeden naród, jedna kultura. Jasne, że były wpływy z zagranicy itp. ale nie w takim stopniu jak w U.S.A.

"nie wiem o co walczył Milk, ale adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne nie jest zupełnie ok, gdyż jednak ważny jest model rodzica tej i tej płci."

Chciałbym zobaczyć wyniki jakiś padań, które miałyby ustalić jaki procent dzieci adoptowanych przez pary homoseksualne to homoseksualiści. Jeśli byłaby to wartość marginalna to spoko, ale w innym przypadku nie jestem za tym.
Co do tego modelu to często jest ponoć tak, że jest np. facet, który gra rolę partnerki(trywialnie rzecz ujmując myje gary, pierze), a drugi to mężczyzna(pracuje i twardo wychowuję dzieci).
Trzeba też brać pod uwagę to, że zanim mianem rodziców będziemy określać przedstawicieli tej samej płci, wiele dzieciaków będzie ze względu na to cierpiało. Wiadomo jak to jest wśród dzieci, któreś jest grubsze to go brechtają, a jak ktoś będzie miał starych homoseksualistów to będę go jeszcze bić.

użytkownik usunięty
kosa480

Dziecko będzie miało zryte dzieciństwo, bo dwóch gejów sobie wymyśli, że będzie miało potomka. To nie są poglądy fanatyka religijnego. Sam nie zgadzam się z pewnymi naukami kościoła. Nie jestem homofobem z ciemnego zaułka. Jak zobaczę całującą się parę gejów to przecież ich nie pogonie. Ale niech się tak nie afiszują ze swoją innością. Drażni mnie te gadanie o tym. Jak czyta się jakiś wywiad z sławnym gejem to połowa jest o dyskryminacji. Czemu nie ma tego w wywiadach z czarnymi? mlpol twierdzi że też są wyśmiewani a jednak nie zakładają durnych organizacji i nie organizują poniżających parad. To właśnie przez tych zboczeńców jesteśmy pośmiewiskiem w europie. Przeciw tym zboczeniom jest nawet matka natura. Jesteśmy zwykłymi niedoskonałymi istotami i naszym obowiązkiem z punktu widzenia natury jest przecież rozmnażanie. A ty mlpol zaczynasz coraz bardziej się motać w swoich wypowiedziach.

użytkownik usunięty

"naszym obowiązkiem z punktu widzenia natury jest przecież rozmnażanie"

Tym mnie zabiłeś Poziomek:) piszesz jakby człowiek był bezrozumnym zwierzątkiem. Zresztą ironicznie, rodziny patologiczne mają po siedmioro, dziewięcioro dzieci, czyli im mniejszy rozum, im większa bieda tym więcej dzieci.

użytkownik usunięty

A z Czarnych nie rób takie sieroty, oni mieli także swojego męczennika, Martina Luthera Kinga, który został zamordowany, mieli Czarne Pantery, do dziś walczą z dyskryminacją i często nienawidzą białych. Duzo by o tym pisac.
I dodam, że homoseksualiści mogą miec WŁASNE dzieci bez problemu, in vitro, dogadanie się z parą lesbijską itp.

użytkownik usunięty

W stanach, a my rozmawiamy o Polsce!

za krótki <br/>

Ja się dopiero motam, a Ty się już dawno zamotałeś.
Twoja logika jest z księżyca lub wogóle z innego wymiaru gdzie obowiązują inne prawa fizyki niż na Ziemi :(

Poziomek ja widze, ze jestesmy ostatnimi normalnie i zdrowo myslacymi ludzmi w tym watku...
Konstytucja mowi: (...) malzenstwo jest zwiazkiem kobiety i mezczyny" wiec wszelkie sluby homosie moga sobie wybic z glowy. uwazam, ze zwiazki na zasadach partnerskich oczywiscie usankcjonowane normatywnie zupelnie by wystarczyly. Adoptowanie dzieci?!?!?!! Dzieci adoptuje sie by stworzyc im rodzine zastepcza, normalna by mogly zyc majac przekazywane przez rodzicow odpowiednie wartosci. Chociaz kladac na szali patologiczna rodzine mezczyny i kobiety, gdzie mezczyna jest pijakiem i molestuje dzieci oraz rodzine homoseksualna adoptujaca dziecko no to konkluzja nasuwa sie oczywista. Jednakze wolalbym gruntownej reformy w naszym kraju, stwarzajacej odpowiednie warunki w domach dziecka i roznego rodzaju programy psychologiczne dla rodzin z problemami niz adopcje przez homoseksualistow bezbronnych dzieci. Nie ma badan pokazujacych ze wplyw srodowiska (rodziny) nie wplynie na sklonnosci seksualne. DOWOD??: W antyku, Grecja sex z mezczyzna i milosc do mezczyzn byla uwazana jako duchowa i w obrebie tej grupy w ogole milosc istaniala. Kobieta funkcjonowala dla mezczyzny tylko po to by przedluzac gatunek. Wiec niech mi nikt nie opowiada dyrdymalow ze nie mozna komus wpoic pewnych wzorcow w tym latwosci kontaktow homoseksualnych!!! Oczywiscie ze Poziomek ma racje w kwestii rozmazania. PO TO ZOSTALISMY STWORZENI ZEBY SIE PROKREOWAC!! To jest tak naprawde dominujacy imperatyw ludzki. Homoseksualizm jest aberracja. Ja uwazam ze powinno sie stworzyc wielka wyspe, nazwac ja GEJLANDIA i wyslac tam wszystkich popaprancow!

mawerick

A na tej wyspie Ciebie zrobiłbym klawiszem, żebyś do końca swoich dni patrzył na to czego nie możesz pojąć i znieść :)

użytkownik usunięty
alpagaSatana

;D
ha, ha widzę, że ktoś nas tu pilnuje co my tu skrobiemy, ja nie zdążyłam przeczytac co kosa napisał i pewnie dobrze. Nie wiem po co się tak pieklicie i unosicie chłopaki?
Mawerik - Twój argument o prokreacji jest bez sensu, bo homoseksualisci też się prokreują, jak już napisałam mogą miec i mają własne dzieci jeśli chcą, z krwi i ciała, nie muszą nawet ich adoptowac, czyli wypełniają swoją jak twierdzisz powinnośc wobec natury. Biedne dzieci z sierocińców pewnie już tylko Angelina zaadoptuje;)

Co do Grecji, to jak mi się wydaje prawie każda kultura i cywilizacja nie związana z monoteizmem akceptowała homoseksualizm, więc wyszlibyśmy jedynie z mroków zacofania, gdyby ludzkośc wyleczyła się z homofobii i na nowo akceptowała różnorodnośc ludzkiej natury:)

Jak zwykle świetnie wszystko napisałaś.
Ja tylko dorzucę, że część ludzkości już wyszła z mroków zacofania, my natomiast Polacy (nie generalizuję oczywiście ) nadal tkwimy w mroku z pozostałą częścią :(

kosa480

Ale z ciebie jest faja, co ty wypisujesz zastanów sie :/ Dzieci w przedszkolu będą biły dzieci par homo, ciekawe dlaczego ? Jeżeli rodzice hetero nie będą uczyli swoich boachorów, że trzeba bić te od homo, to dzieciaki będą normalnie się bawić.
Dzieci w tym wieku są aseksualne, więc tylko otoczenie może przekazać im że pary homo są czymś nienaturalnym i trzeba je atakować.
Jasne, żeby było tak dobrze to społeczeństwo musi być wyedukowane i tolerancyjne. Od małego uczone dzieci o tolerancji i braku uprzedzeń do odmiennych preferencji seksualnych, były by bardziej świadome w dorosłym życiu.

Gosciu napisałeś "Chciałbym zobaczyć wyniki jakiś padań, które miałyby ustalić jaki procent dzieci adoptowanych przez pary homoseksualne to homoseksualiści. Jeśli byłaby .."
, a ty dalej swoje i twierdzisz, że homoseksualizm to oriętacja nabyta. Zaraz nam tu napiszesz co trzeba zrobić , żeby uleczyć geja z gejostwa Oo(. Ostatni raz tu ci powtarzam, !!! z homoseksualizmem człowiek się rodzi !!! Pogadaj z lekarzami jak mi nie wierzysz :(