PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10746}

Obietnica

The Pledge
6,8 25 693
oceny
6,8 10 1 25693
6,9 11
ocen krytyków
Obietnica
powrót do forum filmu Obietnica

8/10

ocenił(a) film na 8

Zamiast 7 za: 1. wybitnie niehollywodzkie zakończenie 2.pokazanie, że w U.S. żyją nie tylko
topmodelki 3.piękne zdjęcia.

ocenił(a) film na 9
ramona23

Bardzo wkręcający,ze świetną kreacją Jacka byłem pozytywnie zszokowany po obejrzeniu ''Obietnicy'' . Mogę polecić każdemu

ocenił(a) film na 7
cebul_297

Ja bym właśnie powiedziała, że kreacja Nicholsona była taka w jego charakterze, zwłaszcza końcówka. Trochę z Lśnienia, trochę Czarownic i urok wilkołaka (wąs...) ;-). Zakończenie było zaskakujące, ale nie wiem czy satysfakcjonujące - nagle thriller się z tego zrobił. Fabuła trochę przekombinowana, statystycznie/probabilistycznie niewiarygodna. No i sporo tu niedopowiedzeń, które mogły być lepiej aktorsko dograne bo ja tak do końca nie czułam postaci tego policjanta, jego motywacji (i czy tylko o to tu chodziło, i niby dlaczego - bo tak się czuł zobowiązany). No, ale może właśnie o to chodziło...

ocenił(a) film na 9
creep_

Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że film jest na podstawie książki :)

ramona23

Nicholson zawładnął filmem, role psychola wychodzą mu genialnie (Lot nad Kukułczym, Joker, Lśnienie, Czarownice).. końcówka "nieholywódzka" ale jednak czekałam na happy end.. że zatriumfuje dobro i że policjant emeryt, który widział i doświadczył wiele złego, dorwie złoczyńce, zapobiegnie następnym morderstwom, odzywka spokój i ułoży sobie życie rodzinne...a tu lipa.. został sam z głosami w głowie i szałem w oczach..

ocenił(a) film na 7
ramona23

Ten film przedstawiał prawdziwe oblicze zwykłych amerykanów co pokazuje że w USA wcale nie jest tak sodko .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones