PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627100}

Obecność

The Conjuring
7,4 232 339
ocen
7,4 10 1 232339
6,5 24
oceny krytyków
Obecność
powrót do forum filmu Obecność

Odnosze takie wrazenie ze chyba pomysly na filmy grozy sie juz wyczerpaly. Nie wiem ktory to juz z kolei film typu przeprowadzka do nowego domu który jest nawiedzony, oczywiscie "zły duch" zakoleguje sie z dzieckiem, dziecko sie nie boi bo nie wie o co chodzi, matka chodzi i szuka dziwnych odglosow, cos tam spadnie, cos tam pierdnie a na koncu wielkie BOOOOOM. Czemu od razu nie wyjdzie z szafy i nie wyrznie calej rodziny ??? Strasznie denerwuja mnie horrory w ktorych sa dzieci. Jedyny horro ktory ostatnio widzialem i byl naprawde niezly to Sinister

ocenił(a) film na 8
okary1

Ta kolejny tego typu film. Nigdy nie zwróciłem na to uwagi bo lubiłem takie klimaty tym bardziej jeśli miały wątek religijny. Za to od razu odrzucam filmy takie: Grupka przyjaciół...
:)

ocenił(a) film na 8
Blodek

CM?

ocenił(a) film na 8
okary1

Trzeba było oglądać film z większym zainteresowaniem , głowni bohaterowie mowili o 3 etapach "Opetania" a nie o wyrżnięciu całej rodziny do 15 minuty filmu. Nie oglądaj horrorów i masz problem z głowy .

ocenił(a) film na 8
okary1

" Czemu od razu nie wyjdzie z szafy i nie wyrznie calej rodziny??? "
Pewnie dlatego tego nie zrobi, żeby stopniować napięcie w filmie, a nie bawić się w kolejny głupkowaty horror pt. dużo krwi, zabijania itd.
""zły duch" zakoleguje sie z dzieckiem".
Duch chłopca, który rozmawiał z dziewczynką nie był "złym duchem" jak to pięknie ująłeś, chyba że oglądaliśmy różne filmy.

Osobiście powiem, że mimo tego, iż faktycznie mamy dużo filmów o podobnej tematyce, to ten jest wg mnie o niebo lepiej zrealizowany od swoich konkurentów. "Odważyłem" się "połknąć" tę produkcję o północy, kiedy na mieszkaniu byłem sam i powiem, że bezpośrednio po seansie trochę tego żałowałem. Z reguły do horrorów odnoszę się bardzo sceptycznie (prawdopodobnie dlatego, że od BARDZO DAWNA nie wyszedł porządny film z tego gatunku), ale "Obecność" jak najbardziej zasługuje na uznanie.
Z mojej strony 8/10.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones