PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794645}

Obecność 3: Na rozkaz diabła

The Conjuring: The Devil Made Me Do It
6,2 35 789
ocen
6,2 10 1 35789
5,5 11
ocen krytyków
Obecność 3: Na rozkaz diabła
powrót do forum filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła

Zwiastun

ocenił(a) film na 8

Ktoś wie czemu nie ma jeszcze zwiastun? Data premiery się nie zmienia a zwiastun jak nie było tak nie ma

ocenił(a) film na 6
katte65

Też się nad tym właśnie zastanawiam

katte65

W przypadku Obecności 2 główny trailer wyszedł jakieś 2,5 miesiąca przed premierą. To by wskazywało, że zwiastun Obecności 3 mógłby ukazać się końcem czerwca/początkiem lipca. Ale jakiś teaser powinien pojawić się już jakiś czas temu...

katte65

Czemu nie odmieniasz słowa "zwiastun" ? Nie czepiam się, jestem tylko ciekawa :)

ocenił(a) film na 8
dzina26

A powiem Ci ze to chyba autokorekta bo nawet tego nie zauważyłam

katte65

Ok, dzięki za odpowiedź :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
katte65

film ma być w kinach czerwiec/lipiec 2021

ocenił(a) film na 8
kurczak1804

4 czerwiec ale to jest chyba jakiś żart...

ocenił(a) film na 8
katte65

Przenieśli premierę o praktycznie rok

ocenił(a) film na 9
katte65

Właśnie dziś się zastanowilem że miała być premiera a tu ani słychu ani widu... No to sobie poczekamy.

katte65

https://www.youtube.com/watch?v=TX1mag3T-2k

ocenił(a) film na 8
zenek_monka

Właśnie widziałam na fb. Ciekawie się zapowiada

katte65

Coraz mniej straszny, ale już mam psyche zniszczoną od horrorów, bo nie ma tego dreszczyku co kiedyś :P

Jan_Janwk

albo*

katte65

fakt trochę kazali czekać - zwiastun na 1,5 msc przed premierą troche przypał no ale lepie późno niz nic - niestety po trailerze wnioskuję że to może być kicha reżyser już nie ten ( choć stary pozostał przy scenariuszu) no ale obym sie pozytywnie rozczarował - tamte zwiastuny z 1ki i 2 ki wgniatały w ziemię ten był nudny jak flaki no ale czekam i do kina chyba pójdę bo to jeden z lepszych horrorków pośród kichy w ostatnich latach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones