PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794645}

Obecność 3: Na rozkaz diabła

The Conjuring: The Devil Made Me Do It
6,2 35 800
ocen
6,2 10 1 35800
5,5 11
ocen krytyków
Obecność 3: Na rozkaz diabła
powrót do forum filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła

Obejrzane

ocenił(a) film na 6

Mialem przyjemnosc obejrzec ten film przed wami poniewaz premiera w Wielkiej Brytanii miala miejsce przed premiera w USA i Polsce. Jedyne co moge powiedziec ze obawy jednego z moich przedmowcych nie byly nieuzasadnione. Film jest pelen jump scarow!

Glowna historia jest oparta na faktach, niemniej jednak calosc wydaje sie dosc mocno naciagana! Jest pare dobrze zrobionych scen grozy niemniej jednak film pozostaje dosc przecietny moim skromnym zdaniem! Film byl bardziej ciekawy niz straszny! Ja po dobrym horrorze nie moge zasnac a dzis czuje ze bede spal jak dziecko.

Bandyta_filmaniak

Jest już na cda. W Polsce.

ocenił(a) film na 8
Bandyta_filmaniak

Ode mnie 9/10
Trzyma styl poprzenich części. Warto obejrzeć.

Bandyta_filmaniak

racja, w mojej opinii "Szepty i mrok" był ciut wyżej, ze skromniejszym budżetem, więc jednak można

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
soulfly777kris

Jak dla mnie fabuła tego filmu to jakieś dno. Zawsze chodzi o opętanie ale w końcu wiadomo co, jak, dlaczego akurat ta osoba a tutaj? Jakaś historyjka, nagle bum i tyle

ocenił(a) film na 7
natiko_125

No ale wszystkie opętania to kompletne dno i totalna ściema więc czego Ty oczekujesz ?

soulfly777kris

TYLE ZE TAKIE RZECZY TROLLU ISTNIEJĄ WIĘC O CO CI CHODZI?

Bandyta_filmaniak

Oparta na faktach? Żartujesz czy bierzesz leku?

JackCarver

nie spoileruj
w ch.. ludzi czeka na premierę i to w Polsce to jeden z lepszych horrorow w ostatnich latach nie podobał ci się to ok ale nie zmulaj innym jedni lubią horrory typu power rangers inni klasyke jak conjuring

JackCarver

sorry to nie do Ciebie tylko do założyciela;)

JackCarver

Ty chyba nie bierzesz leków bo takie rzeczy są faktem. BO TAKIE RZECZY SĄ FAKTEM. DUCHY, KRYPTYDY, PARANORMALIA CO TY TERAZ W TEJ CHWILI POWIESZ NA TO ;) ? Mam szczerą nadzieję, że ludzie, którzy piszą, że to bzdury to trolle i tylko żartują.

Bandyta_filmaniak

Kto pytał?

Bandyta_filmaniak

Oczywiście że jest na faktach nie słuchaj idiotow. A raczej ignorantów i analfabetów naukowych.

ocenił(a) film na 6
AlexRener

Ty tak na serio robisz copy/paste i napierdalasz jednym zdaniem przez kilka postów myśląc, że kogoś przekonasz? Wielkimi literami jeszcze wali, żeby FAKTY były FAKTYCZNIEJSZE. JPRD....

janus24

YEP

janus24


zanim zaczniesz o czymś pisać to mozę postudiuj troche media itd. tak fil jest na faktach zapraszam do wyszukiwania -"Trial of Arne Cheyenne Johnson" w filmie nawet nie zmienono nazwisk i miejscowosci. wszystkie filmy z serii sa na faktach. Druga czesc odnosila sie do Polstergeita z Londynu sprawa omawiana w wielu dokumentalnych filamch z lat 70 tych wiec......troche nauki zanim zaczniesz komentowac

ocenił(a) film na 8
Bandyta_filmaniak

a ja mam tak: Małżeństwo zajmujące się zjawiskami paranormalnymi po raz kolejny musi zmierzyć się ze złem wcielonym. Jednak tym razem nie jest to zwyczajne opętanie.
Film ma mroczny, depresyjny klimat, kilka nowości jak wątek detektywistyczny czy sceny komediowe. Moim zdaniem dobrze straszy, a przynajmniej trzyma w uczuciu niepokoju (nawet mimo idiotek chichrających się za moimi plecami). Oceniam go równie wysoko jak część pierwszą, jednak część druga jest dla mnie wciąż najlepsza. Trójka aż tak nie przeraża i ma bardzo kiczowate i lukrowane zakończenie. Dla wielbicieli horrorów - Trzeba zobaczyć.
8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones