PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794645}

Obecność 3: Na rozkaz diabła

The Conjuring: The Devil Made Me Do It
6,2 35 789
ocen
6,2 10 1 35789
5,5 11
ocen krytyków
Obecność 3: Na rozkaz diabła
powrót do forum filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła

Ciekawostką może być fakt, że w filmie są użyte fragmenty utworu Threnody for the Victims of Hiroshima Pendereckiego

ocenił(a) film na 7
lew890

W ogóle fajne kawałki lecą w tej części.

ocenił(a) film na 7
LukaszJarosz25

Ciekawy jest też fakt, że na samym końcu Ed, odkłada puchar i w tle wisi portret zakonnicy z The Nun. Czemu?

ocenił(a) film na 7
Dexter_Morgan_filmweb

Może to tylko easter egg dla fanów. Przy okazji, to jest ostatnia część "Conjuring"? Ogłoszono gdzieś taką informację, czy wciąż istnieje szansa na "Obecność 4"?

ocenił(a) film na 7
LukaszJarosz25

Możesz mieć rację z tym jajem.
Co do O4 - nie wiem pojęcia. Podejrzewam, że historii z akt Warrenów było by na co najmniej tyle części, co F&F :D

Dexter_Morgan_filmweb

Warrenowie to zwykli oszuści byli.

ocenił(a) film na 6
Dexter_Morgan_filmweb

Wytłumaczenie jest w poprzedniej części

ocenił(a) film na 7
Kicag

W takim razie muszę sobie przypomnieć, bo wieki temu widziałem.

Dexter_Morgan_filmweb

Dlatego, że Warrenowie również zajmowali się opętaniem z the Nun, a film jest z nimi powiązany. Ten chłopak, który wydostał się z klasztoru ostatecznie był opętany przez ducha zakonnicy i powiedzieli o tym pod koniec filmu. Trafił do Warrenów na egzorcyzmy i tak oni dowiedzieli się o historii z zakonu i filmu the Nun.

ocenił(a) film na 7
magdaxd

Dzięki za wyjaśnienie! Teraz to faktycznie ma sens, a ja w takim razie kompletnie nie pamiętam cz. 2.

Dexter_Morgan_filmweb

Szczerze mówiąc też mi mało utknęła w głowie. Chodzi o chronologię. Oni po spotkaniu i egzorcyzmach na tym chłopaku z the Nun nie wypędzili demona, bo bodajże chłopak zmarł podczas procesu. W ten sposób demon się wydostał i dręczył rodzinę z 2 części, która dzieje się po "zakonnicy" mimo że została ona nakręcona później.

LukaszJarosz25

Siema, wiesz może jak nazywa się ten kawałek który leciał z radia w scenie kiedy ten jeden typ od tych psów tak bardzo chciał tańczyć ??

_HaniaHania_

Blondie - Call Me

LukaszJarosz25

Siema, wiesz może jak nazywa się ten kawałek który leciał z radia w scenie kiedy ten jeden typ od tych psów tak bardzo chciał tańczyć ??

ocenił(a) film na 7
_HaniaHania_

Oj nie wiem. Trzeba poczekać, aż wyjdzie na BluRay/VOD i użyć Shazam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones