PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794645}

Obecność 3: Na rozkaz diabła

The Conjuring: The Devil Made Me Do It
6,2 35 784
oceny
6,2 10 1 35784
5,5 11
ocen krytyków
Obecność 3: Na rozkaz diabła
powrót do forum filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła

Ogólnie rzecz biorąc spodobał mi się kierunek jaki obrała trzecia części trylogii. Głowna fabuła okraszona jest raczej wątkiem detektywistycznym, aniżeli samym klimatem horrorowym - oczywiście jest kilka scen, gdzie dobitnie scenarzyści obrazują nam, iż Warrenowie borykają się z demone, lecz nie tylko - tym razem jest ktoś jeszcze, kto brudzi głownym bohaterom i szczerze? Podoba mi się ten motyw, nawet bardzo. Wszelakie kulty to w mojej opinii naprawdę ciekawe oraz intrygujące tematy do opowiedzenia. Kolejny plus to fakt, że owy przypadek oddziałuje również mocno na naszą parę demonologów. Mam nadzieję, że pojawi się mimo wszystko kolejna część, być może będzie to historia nawiązująca do przygód emerytowanego księdza zabitego przez swoją córkę? Byłoby by wybornie.

ocenił(a) film na 10
Cannibal3

Baran to w tym przypadku kult i wielu satanistow, czy corka księdza byla owym baranem... Zastanawiam sie, w którym momencie ksiądz wiedzil/zorientowal sie, ze jego córka sie w to bawi....

AliceShadow

Może będzie jakieś nawiązanie keidyś do tego, ewentualnie spin off, kto wie...

ocenił(a) film na 5
Cannibal3

O uczniach barana wspomniane było w Annabelle. Nie oglądałeś uważnie.

Cannibal3

Tyle, że paranormalia istnieją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones