PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704946}

Obecność 2

The Conjuring 2
7,1 128 701
ocen
7,1 10 1 128701
6,1 13
ocen krytyków
Obecność 2
powrót do forum filmu Obecność 2

Kapitalny!

ocenił(a) film na 10

Po zwiastunie spodziewałem się dobrego filmu i... nie zawiodłem się! Świetnie poprowadzony, mocno buduował napięcie, a przede wszystkim, naprawdę był straszny! Przy paru scenach zdarzyły się ciarki czy uczucie chłodu. Naprawdę polecam.

Mortuus666

Również polecam, chociaż dla mnie osobiście pierwsza część była troszkę lepsza. Niemniej jednak James Wan odwalił kawał bardzo dobrej roboty, a Wilson i Farmiga byli wspaniali :)

ocenił(a) film na 9
Mortuus666

Zgadzam się bardzo dobry horror lecz mam jedno ale LUDZIE SIEDZĄCY W KINIE ZAMKNIJCIE GĘBY I NIE GADAJCIE PRZEZ CAŁY SEANS!!! bo psujecie innym film... już nigdy nie pójdę do kina jeśli zobaczę że wchodzi cała klasa gimnazjalna, przez cały czas teksty; "wiedziałam że tak będzie" " ja bym się obsrała" " boże jaki głupi dzieciak się jąka" "jezu jaka słaba grafika" i odbieranie telefonów podszas filmu... zwaracanie uwagi nie pomagało następnym razem trzeba przynieść słuchawki.

ocenił(a) film na 9
Mortuus666

https://www.youtube.com/watch?v=9Kb8PAfsIY8

Skromna recenzja :D

ocenił(a) film na 7
Mortuus666

Mi się też bardzo podobał,aczkolwiek pierwsza część dla mnie lepsza.Tylko ze względu, że fabuła była mi wczesniej znana z serialu ,,The Enfield Haunting,, polecam obejrzeć i porównać.

ocenił(a) film na 7
Mortuus666

Jak dla mnie też bardzo dobry film. Jeden z lepszych horrorów. Ciekawa fabuła :). Nie ustępuje pierwszej części :). Polecam.

ocenił(a) film na 8
Mortuus666

Nie wiem, ale ja miałem tylko jeden moment w którym naprawdę się przestraszyłem, mianowicie jak policjant zaglądał do namiotu, ta zabawka grająca się wł. i później wyskoczył demon, Może to przez złą porę, nie oglądałem go w nocy, tylko poszedłem na seans na 11:50, jedynki nie widziałem, bo nie myślałem iż w ogóle pójdę do kina (nie mam w pobliżu kina, a byłem kilka dni w Krakowie), ale mimo wszystko film się mi podobał.

ocenił(a) film na 8
van_der

Chodzi Ci o Eda Warrena? Ed nie był policjantem. xD Ale fakt, ten moment był straszny, najstraszniejszy dla mnie w scenie w piwnicy, kiedy nagle ta twarz pojawiła się w wodzie, połowa sali kinowej wtedy wrzasnęła ;)

ocenił(a) film na 8
Matekes15

Możliwe, że to On był, widocznie musiałem się pomylić :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones