PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 940
ocen
5,2 10 1 44940
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Dlaczego narzekacie?

ocenił(a) film na 2

AVP Reqiuem, ma po części klimat "Aliens" Camerona przez starcia gwardii narodowej z obcymi (co jest moją ulubiona sceną). Dużo poprawili od poprzedniej części. Klimat jest mocniejszy, walka Predatora z obcymi jest ciekawsza (szczególnie w elektrowni). Film ma dużo plusów. Podoba mi się także Predalien, który do tej pory pokazywany był tylko w grach. Jak dla mnie film jest przyzwoity i nawet troche lepszy niż część pierwsza. Bardziej trzyma w napięciu. Szkoda że ma tak niską ocenę.

mim1312

nie będę się wypowiadał

ocenił(a) film na 7
cezarywi

A ja sie wypowiem, AVP2 jest o niebo lepszy od części pierwszej, mimo ze do Obcego (1 i 2) czy Predatora mu daleko, to założyciel tematu ma rację, jest kilka scen nawiązujących klimatem do pierwszych części(coś czego zabrakło w AVP 1)

ocenił(a) film na 3
ralftriclinum

AvP 2 ma klimat nawiązujący do pierwszej części Obcego?! Wy chyba nie mówicie poważnie.

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

Nie ma klimatu nawiązującego do obcego 1 tylko sceny nawiązujące do klimatu a to nieco inna sprawa.
Innymi słowy, cały film jest inny ale widać kilka scen zawierających nawiązania do poprzednich filmów z uniwersum.

Anthrax91

uwieliam Cię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones