PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8243}

Obcy 3

Alien³
7,2 112 tys. ocen
7,2 10 1 112258
6,7 32 krytyków
Obcy 3
powrót do forum filmu Obcy 3

Wiecie dlaczego ten film, był nudny, przereklamowany i w ogóle do bani? A no już mówię, dlatego, że komputerowy Obcy nie ruszał Ripley, co z tego, że stwór wyżyna jakiś drugoplanowych aktorów skoro Ripley nie jest nawet zainteresowany. Nie ma już tego napięcia seksualnego między Ripley a Obcym. Równie dobrze mogła by mu kazać samemu się zabić a nie ganiać bez sensu po filmie.

Loudness22

dzięki tej wypowiedzi świat stał się lepszy.

Loudness22

Obcy nie był komputerowy, tylko animowany poklatkowo. Słabo bo słabo, ale animowany. A Ripley nie ruszał, no zgadnij dlaczego?

Canudo

poklatkowo też nie, to była marionetka :p
fajny dokument to przedstawia: http://www.youtube.com/watch?v=Qi7aQ8f7oyw

ed j. rush

Świat będzie lepszy jak z niego znikniesz. Adios!

Loudness22

lepiej jak znikną tak niekompetentne komentarze jak Twój pierwszy ;) zero jakiegokolwiek pojęcia o co chodzi, biedak...

ed j. rush

Jestem przekonany że w trójce są sceny z animacją poklatkową. Dawno już nie widziałem tej części, ale chociażby scena aliena tuż po wyjściu z psa (?).

użytkownik usunięty
Loudness22

Trochę w tym racji jest, bo właśnie tak na prawdę fabuła opierała się na haczykach takich jak: firma zabierze stwora i dlatego trzeba go zabić, i aby dodać troszkę adrenaliny ograniczenie czasowe: "masz go w sobie" co no składa się cały czas na kilka podejść do zabicia obcego podajże 3 które zawsze on rujnował w jakiś sposób... a ogólnie to troszkę drażnił mnie wygląd obcego czy on tak komputerowo czy jakoś inaczej był robiony... po prostu za bardzo wybijał się z płaszczyzny :)

ocenił(a) film na 8
Loudness22

widać, że bardzo dokładnie oglądasz filmy. Dlaczego jej nie zabił? Bo wiedział, że jest gwiazdą tego filmu i nie może jej tknąc bo producenci go zjedzą, dlatego dobierał się tylko do stażystów. Ot co!