PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134}

Obcy: Przebudzenie

Alien: Resurrection
7,0 100 031
ocen
7,0 10 1 100031
5,8 16
ocen krytyków
Obcy: Przebudzenie
powrót do forum filmu Obcy: Przebudzenie

Obcy 4 the best!

użytkownik usunięty

Podobał mi się Obcy - ósmy pasażer Nostromo, Obcy - Decydujące starcie, a Obcy 3 w ogóle był okropny. Obcy 4 to najlepszy film na świecie!!! A wy co na to powiecie?

Jestem dokładnie tego samego zdania. Dwie pierwsze podobały mi się. Trzecią najmniej lubię, gdyż jest strasznie posępna i przygnębiająca. Najbardziej lubię 4. Ripley dostała część zdolności Obcego :jest silniejsza,a jej krew także stała się kwasem. Jej szanse w walce z Obcym są bardziej wyrównane. W dodatku jej juz weteranką :), w końcu już tyle razy go pokonała, że potworek powinien czuć przed nią respekt :)

ocenił(a) film na 4

niestety jestem odmiennego zdania. 4 czesc obcego jest tak naciagana... nie ma tego czegos, co bylo w poprzednich czesciach. 1 i 3 czesc obcego ma klimat jakiego zabraklo w 4.

użytkownik usunięty
Kunio_2

No! ;p Nareszcie ktoś odpowiedział w tym temacie. Założyłam go w grudniu i dopiero w wrześniu odpisaliście ;p

Pozdro.

Ja jestem odmiennego zdania. Całą sage uważam za genialną.
1-jest to pierwsze spotkanie z Obcym. Film ma postać horroru i wciąż zachwyca efektami specjalnymi(dla mnie najlepszy-szczególnie wersja Director's cut)
2-to już typowy film s-f. Mamy dużo obcych, dużo broni oraz pełno pojazdów wszelkiej maści. Udany film, jednak miłośnicy horroru na pewno ustawią go za jedynką i trójką.
3-jest to moja ulubiona część zaraz po jedynce. Tak samo jak w pierwszej części mamy tu tylko jednego obcego. Bezbłednie ukazana bezbronność bohaterów(odcięci od pomocy, bez bronii).
4-extra efekty, obcych sporo!!! tylko po co. Ta część jest również bardzo dobra ale brakuje jej klimatu grozy z części poprzednich.

ocenił(a) film na 4

Alien - pierwsza część więc jak tego filmu nie kochać:)
Aliens - świetny sequel, w trochę innej konwencji, ale to dobrze bo zachowuje oryginalność
Alien 3 - znakomita scenografia i efekty. Bardzo specyficzna część Obcego dlatego nie wszyscy ją lubią, ale moim zdaniem Fincher spisał się świetnie.
Alien: Resurrection - super zdjęcia, scenografia, najlepsze w serii efekty specjalne, ale... historia naciągana do bólu. Przywrócenie Ripley do życia było strasznym błędem - scenarzyści trzeciej części bardzo dobrze zakończyli serię, a tutaj nagle wymuszona do granic kontynuacja. Żadnych nowych pomysłów, jedynie powielanie tego co było w poprzednikach (statek kosmiczny a jedynki, chmara obcych i żołnierze z dwójki itd.)

ocenił(a) film na 9

Też stawiam część na ostatnim miejscu.
Na pierwszym stawiam 2 potem 4.1.3:)

Matt_19_

eee tam , w ogóle sie nie znacie na tej serii..............

ocenił(a) film na 7
mikesz

ale ich opinia się chyba liczy, co nie?;)

Też uważam, że cała seria o Obcym to świetne filmy! Bardzo podoba mi się sama postać obcego, jest naprawdę przerażająca i aż można uwierzyć, że coś takiego grasuje gdzieś w kosmosie... :-)

ocenił(a) film na 4

Nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś stawia tak słaby film, jak "Alien: Resurrection" ponad jego poprzednikami. Jemu przecież brakuje dosłownie wszystkiego, co cechowało prawdziwe Alieny i czyniło się doskonałymi filmami.

ocenił(a) film na 7

film jest najgorsza czescia. jest tu masa glupot. traktuje to jak sen riply tak jak druga czesc ktora czasem traktuje jak ostatnia. film nie ma sensu. zachowania bohaterow momentami takze. jesli nie traktowac tego jako kontynuacje obcego ale luza adaptacje to jest ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones