PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029}

Obława

Takedown
6,9 2 857
ocen
6,9 10 1 2857
Obława
powrót do forum filmu Obława

Mitnick to mój idol!!!!

użytkownik usunięty

Gorąco polecam! Naprawdę dobry film!!!!
Uważam że Kevin Mitnick został niesprawiedliwie skazany!!! Taki8 geniusz, a teraz wogóle mu nie wolno pracować z komputerami! Wiecie jaka to strata dla świata!? To tak jakby Eninsteina zamknąć w kiciu!!!! Ludzia, opamiętajta się!!!! Dajcie Mitnickowi żyć!!!
Hakerzy górą!!!
Shimomura do wypierdla!!!

ocenił(a) film na 9

Mitnick najlepszy haker?
Po pierwsze, Shimomura też jest hakerem (haker a cracker to przecież nie to samo) a poza tym gdyby Mitnick jest rzeczywiście genialny, to dlaczego dał się naciąć na ten symulator sieci? I dlaczego mówi sie, że jest najlepszym hakerem skoro dał się złapać?
Ale film jest rzeczywiście świetny (,,My idol is icebraker",,Mi idol is Shimo",,Shimo is a child molester :) )

użytkownik usunięty

czy ty masz
jaka kolwiek wiedze o Mitnicku ,bo czytajac to wydaje mi sie ze nie. Wiec tak dla odswiezenia Ci muzgu:
Kevin ma sie dobrze zyje sobie jakos ma dostep do kompa jak i do internetu. Aktualnie ma swoja firme zajmujaca sie szkoleniem jak ustrzec sie przed atakami ||||||||||||(Kevin jest socjotechnikiem ,a swoja ta umiejetnosc wykozystal do "wlamu" nie bede sie rozpisywal jak masz jakies pytania lub chcesz podyskutowac to pisz na maila)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones