PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562509}

O północy w Paryżu

Midnight in Paris
7,1 201 tys. ocen
7,1 10 1 200820
7,3 46 krytyków
O północy w Paryżu
powrót do forum filmu O północy w Paryżu

i teraz będę sobie zadawał to pytanie przez kilka dni. dlaczego dopiero teraz obejrzałem ten film? wyśmienity - jak dla mnie. często powtarzam "jak dla mnie" bo wiem, że kogoś może ten film zanudzić, nie wzruszyć itd. dla mnie jest piękny. wyśmienity - z fantastycznym klimatem. absolutnie obowiązkowy dla "artystycznych dusz":) jak powiedział były naczelny filmu, Rakowiecki - to film przywraca ma nadzieję w kino. może zbyt emocjonalnie, ale dałem 10/10. PZDR

ocenił(a) film na 10
bartuszek83

mam podobne uczucia. po obejrzeniu filmu zakochałam się w Paryżu po raz kolejny. przepiękne zdjęcia. ciekawa fabuła. choć jak kolega wyżej napisał - niektórych może zanudzić. filmy Allena nie są dla wszystkich. mnie jak najbardziej ta produkcja urzekła. niesamowicie oddany klimat miasta - chyba nikt nie potrafi zrobić tego lepiej, niż Woody, co zauważyłam po obejrzeniu Vicky Christina Barcelona, czy Manhattan. pozycja obowiązkowa dla fanów najbardziej romantycznego miasta na świecie.

ocenił(a) film na 10
bartuszek83

Witam! Zapraszam na fan page tego kultowego już filmu Wystarczy wpisać na fb: O północy w Paryżu Fanpage. Jesteśmy nowym tworem ale nie damy zapomnieć o tym dziele :) Tylko dla fanów !!!