PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562509}

O północy w Paryżu

Midnight in Paris
7,1 200 374
oceny
7,1 10 1 200374
7,3 39
ocen krytyków
O północy w Paryżu
powrót do forum filmu O północy w Paryżu

Nuda

ocenił(a) film na 1

Film nudny. Nie potrafiłam zobaczyć go do końca. Dawno tak kiepskiego filmu nie widzialam.

ocenił(a) film na 6
unfeeling69

Całkowicie trafna opinia to bardzo słaby film który pewnie oskara dostanie.

ocenił(a) film na 9
unfeeling69

Ja dawno tak dobrego filmu który tak zapada w pamięci już nie widziałem a Wy na porządnym kinie się nie znacie.

ocenił(a) film na 4
unfeeling69

To chyba najgorszy film Allena, jaki widziałam. Nominacja do oscara za najlepszy film to kpina. Nudny i... właściwie 'nudny' jest jedynym określeniem, które przychodzi mi na myśl. Bardzo starałam odnaleźć w filmie tę głębię filozoficzną, o której wszyscy mówią, ale mi się nie udało... szkoda.

ocenił(a) film na 7
unfeeling69

Ja tak samo. Wyłączyłam,bo po prostu nudny jak flaki z olejem. Nominacja do Oscara jest kpiną.

ocenił(a) film na 5
unfeeling69

Dla mnie wszystkie ostatnie filmy Allana są identyczne, przez co wszystkie nudne. Fabuła w każdym jest niemal identyczna, tylko sceneria się zmienia. Takie trochę badziej ambitne "harlekiny".

unfeeling69

to przykre,że tak wiele osób dało się nabrać na to :/ Ech..swoim nazwiskiem + wybitną obsadą wypromował ten kiepski filmik.

Isiaczek

po prostu rewelacyjny...magiczny...widzialam dwa razy.. dla romantyków , przyziemni, racjonalisci nigdy tego nie zrozumieją inna wrażliwośc...-....filmy akcji w innym dziale:)

goska00

nie tłumacz, tego nie da się wytłumaczyc, tego się nie tłumaczy, to trzeba poczuc, dla mnie film zdecydowanie za krótki, minęło mi jak 5 minut, mógłbym go oglądac 5 godzin.....i podróżowac w czasie, piękne

Odudu

nic dodać, nic ująć....:)

goska00

Uważam się za romantyczkę,lecz jest to film,który mnie nie zachwyca.Takie jest życie-Wam się podoba,a mnie nie.Pozdrawiam.

Isiaczek

no jasne, rozumiem:) kwestia gustu:)

goska00

szacunek to podstawa :)

Isiaczek

z tym się zgadzam:) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones