PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562509}

O północy w Paryżu

Midnight in Paris
7,1 200 374
oceny
7,1 10 1 200374
7,3 39
ocen krytyków
O północy w Paryżu
powrót do forum filmu O północy w Paryżu

Allen powrócił!

ocenił(a) film na 9

Byłam wczoraj na pokazie przedpremierowym i muszę stwierdzić, że film rewelacyjny! Po
ostatnich 2 filmach Allena myślałam, że będzie to koniec wielkiego reżysera, a u taka
niespodzianka! Sam pomysł na scenariusz mnie zaskoczył, a gra aktorska i poprowadzenie
historii to rewelacja. Dodatkowo dużo śmiechu! Naprawdę polecam!

ocenił(a) film na 10
Madziq85

Ja byłam przedwczoraj. Film jest absolutnie genialny! 10/10! Z perspektywy sądzę, że Poznasz przystojnego... to była taka zapchaj dziura przed tym magicznym dziełem! Może jestem nieobiektywna, bo po prostu kocham Allena, ale wyszłam zachwycona.
Aktorsko na najwyższym poziomie, mam nowego idola, a jest nim Adrien Brody w epizodycznej roli Salvadore'a Dali. O przepraszam... DALIIIII!!!!!!!!! Popłakałam się ze śmiechu! Z kolei w postaci granej przez Owena Wilsona widziałam Allena, a raczej jego młodsze alter ego.
Natomiast jedno trzeba powiedzieć. Jest to film dla koneserów. Wychodząc z kina słyszałam szepty ludzi, którzy kompletnie nie złapali o co chodzi. Nie każdego ten film będzie śmieszył. Inni uznają go tylko za komedyjkę, pomijając co autor miał na myśli i co próbował nam przekazać.

ocenił(a) film na 7
anialembas

Czyli warto go obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones