PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200209}

Nostalgia anioła

The Lovely Bones
7,1 124 tys. ocen
7,1 10 1 124181
4,9 21 krytyków
Nostalgia anioła
powrót do forum filmu Nostalgia anioła

Przez to że film był momentami taki przesłodzony, pod koniec liczyłam na to że... pedofilowi uda się wymknąć. Wiem, to
takie nieodpowiednie i złe, ale film może byłby wtedy bardziej dramatyczny i poważny, niż "happy end mimo wszystko"
przy całym tym niemalże skakaniu po obłokach przez połowę filmu, podziałała również perfekcyjnie wykonana rola
Stanleya. A tak cóż, żadnej niespodzianki - wiedziałam, że kara Harveya dopadnie. Acz krajobrazy ładne i nie twierdzę, że
film jest zły. Warto zobaczyć.

Pytanie: Co się stało Rayowi (chłopaczek z czarnymi, kręconymi włosami), że pod koniec miał takie poważne i długie
omamy? Widział wtedy Susie na łóżku...Dziewczyna z okna przejęła na tę chwilę fizycznie postać Susie? Ta wersja chyba
byłaby zbyt mocno naciągana. Straciła przytomność z natłoku wrażeń?

ocenił(a) film na 7
WrongGirl

Ta scena była dla mnie co najmniej głupia ;/ tak jak napisałas Susie przejeła ciało tamtej dziewczyny która 'czuła duchy' i się miziała z tym chłopakiem..

ocenił(a) film na 7
WrongGirl

No to jest dramat fantazy więc obstawiam że Suzi weszła w jej ciało, żeby dokończyć rozpoczęte i w końcu się z nim pocałować, nie brałabym tego na logikę:)

ocenił(a) film na 7
niki1981

Jeszcze mogli pokazać jak ten chłopak jest pózniej z tą brunetką, bezsens.

Starrlight

Zupełnie niepotrzebna scena, która nic do filmu nie wniosła, a tworzy mnóstwo pytań.

ocenił(a) film na 7
WrongGirl

Po prostu chcieli jakoś zakończyc wątek z tym chłopakiem i na takie coś wpadli.. chyba ze w książce tez tak jest.

ocenił(a) film na 8
Starrlight

O ile pamiętam w książce jest podobnie, nie ma się co czepiać.

ocenił(a) film na 7
Starrlight

tak jest w oryginale,
chociaż przyznam, ze ten wątek nawet w książce raczej mnie nie przekonuje.
w sumie to własnie ksiązka bardziej przypadła mi do gustu, jak zwykle w przypadku ekranizacji

WrongGirl

Nic nie wniosła? Suzie musiała pocałować Raya, ponieważ bez tego nie mogła odejść "do końca", bo to była rzecz, której nie przeżyła i bardzo tego żałowała. Nie wiem, o jakie pytania może chodzić...

użytkownik usunięty
WrongGirl

Strasznie przesłodzony i wypełniony natchnioną ,,poezją''. Szkoda, bo sam pomysł bardzo ciekawy i oryginalny.