PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337325}

Nocny pociąg z mięsem

The Midnight Meat Train
5,0 42 533
oceny
5,0 10 1 42533
5,6 8
ocen krytyków
Nocny pociąg z mięsem
powrót do forum filmu Nocny pociąg z mięsem

mile sie zaskoczyłem tym filmem , dla mnie bez wątpienia najlepszy horror tego roku , film zrealizowany w starym stylu , Vinnie Jones swietnie wypadł , generalnie odkrywczy horror to nie jest ale już jestem znużony horrorami typu piła , ten film nie epatuje brutalnymi scenami , zamiast tego ma fajny klimacik , który mi przypominał stare dobre horrory gdzie akcja powoli sie rozkręcała , dla mnie ten film to klasyczny horror swoisty powrót do korzeni dlatego zrobił na mnie tak pozytywne wrażenie teraz takich sie nie robi
nie czytałem opowiadania wiec nie wiem jak sie film ma do opowiadania ,

film bomba , ale dla wielu bedzie tylko filmem dobrym zapewne , ze świeca szukac tu scen reka noga mózg na scianie

9/10

ocenił(a) film na 8
rainman149

Czekam na ten film ogromnie więc ucieszyła mnie Twoja entuzjastyczna recenzja.Jednak biorąc pod uwagę idealną ekranizację opowiadania pewna dawka gore jest tu niezbędna,stąd moja lekka obawa.

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

nie chcę psuć oglądania filmu , ale zapweniam że jest tu kilka ciekawych scenek , gore jak to mówisz wystepuje tu ale raczej klimatycznie pokazane niż realistyczne John Rambo czy piła

rainman149

Witam,
czy ma ktoś napisy do tego filmu?
Niestety nie mogę znaleźć...

osiajs

chciałbym ponowić pytanie:

co z napisami?

ma ktokolwiek?

osiajs

wystarczy znać podstawy angielskiego,żeby rozumieć o co chodzi w filmie,nie tylko tym...mam już film,jestem ciekaw jak wypadnie :)

rainman149

Nie wiem czy Twoją ocene powinniśmy brać na poważnie skoro u Ciebie Testosteron czy American Gangster dostają po 1/10 a taki Fido albo Zombie Strippers 10/10 !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones