PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337325}

Nocny pociąg z mięsem

The Midnight Meat Train
5,0 42 533
oceny
5,0 10 1 42533
5,6 8
ocen krytyków
Nocny pociąg z mięsem
powrót do forum filmu Nocny pociąg z mięsem

Strata czasu...

ocenił(a) film na 4

Obejrzałam pierwsze 40 minut i tyle mi wystarczyło. Z resztą wszyscy mówią, że końcówka ich zawiodła, więc może nawet lepiej.
W każdym razie po kolei. Efekty były kiepskie, cały czas ciemno i szaro a jeśli nawet było jakieś światło to pomarańczowe. Ktoś chciał osiągnąć nie wiem sama jaki efekt? Nowoczesności? Nie wyszło. Poza tym, w pociągu było cały czas mnóstwo krwi, która była ciemna jak z narządów wewnętrznych a morderca uderzał w głowę.
A tak realnie patrząc - jak on później ścierał te potoki krwi?
Film jak dla mnie nudnawy, nieciekawy, z kiepskimi efektami, ogólnie bezsensowny.
Nie polecam.

użytkownik usunięty
gniada01

Ja dla odmiany zobaczyłem właśnie tylko końcowe 20-25 minut (wiedziałem o co biega w fabule), bo akurat zakończył się film Ślady zbrodni (2007) na TVP 2, toteż z braku laku przełączyłem na Nocny pociąg z mięsem i było jakieś to takie... nijakie.

Również nie polecam.

dobrze ze cie wykopsali!

gniada01

Pewnie ciemności i szarości miały stworzyć klimat grozy. Trudno oczekiwać od filmu gore że będzie utrzymany w klimacie M jak miłość. Co do koloru krwi..cóż, jest to film rozrywkowy. Jak dla mnie da się obejrzeć. Ale raczej jest to pozycja dla fanów gatunku.

ocenił(a) film na 4
derjak

Ale kto tu mówi o M jak miłość? Ja mówię o horrorze, nie serialu obyczajowym. W każdym razie może i starali się zrobić klimat grozy ale raczej cienko wyszło.

gniada01

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 3
derjak

To że miały stworzyć klimat grozy nie znaczy że stworzyły. I o to tu chodzi.

Nie sądzę aby to była pozycja dla fanów gatunku, to jest raczej pozycja dla tych co sądzą że są fanami gatunku. Generalnie straszny kicz.

mlody969

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

gniada01

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones