PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428468}
6,0 47 229
ocen
6,0 10 1 47229
5,2 15
ocen krytyków
Nine Dziewięć
powrót do forum filmu Nine - Dziewięć

Dwoje najlepszych aktorów tego roku na początek... zapowiada się bardzo, bardzo ciekawie ;-) Tylko opisu brak ;D

użytkownik usunięty
alanos

to ekranizacja broadwayowskiego musicalu, w ktorym w roli glownej wystapili w 1982r Raul Julia, a w 2003r Antonio Banderas... musical powstal z inspiracji filmem Felliniego Osiem i pol, a teraz powstaje film na podstawie musicalu... osobiście widziałabym wlasnie Banderasa w roli Guido, biorac pod uwage fakt, ze jest to przede wszystkim musical... muzyka Yestona jest znakomita, partytury, melodie... piekne...
pozdrawiam :-)

Czytałem, że główną rolę w tym filmie ma zagrać Daniel Day Lewis.

użytkownik usunięty
koimas

i tak tez bedzie... Daniel Day Lewis zagra Guido... ja widze w tej roli Banderasa i nie zmienie opinii :-)

pozdrawiam :-)

I podobno Fergie w obsadzie... Żenada

użytkownik usunięty
Waszes

Ale Fergie zagra niewielką rolę, coś a'la Lucy Liu w "Chicago". Główne role grają Daniel Day-Lewis, Marion Cotillard, Penelope Cruz, Nicole Kidman, Judi Dench, Sophia Loren i Kate Hudson.

No wszystko prezentuje się świetnie tylko mi właśnie do całego zestawienia nie pasuje Kate Hudson...

Darken

Nicole Kidman i Penelope Cruz w jednym filmie? Może być ciekawie..

Blair

to samo sobie pomyslalam, jak to przeczytalam...na pewno obydwie dadza wystep swojego zycia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones