PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428468}
6,0 47 229
ocen
6,0 10 1 47229
5,2 15
ocen krytyków
Nine Dziewięć
powrót do forum filmu Nine - Dziewięć

Obsada niesamowita. Wprawdzie zarys scenariusza trochę przypomina chociażby Broken Flowers Jarmusha,ale znając kuszt Marshalla i dobre scenariusze Minghelii to może być naprawdę niezłe kino. A poza tym Kidman, Day-Lewis, Sophia Loren!!!, Cruz czy wreszcie cudowna Cottilard!!! Coś niesamowitego...

ocenił(a) film na 5
mwol

Nie wspomniałeś o Kate Hudson ;) Też jest świetna.
Tylko Fergie to pomyłka, z tej obsady :|

ocenił(a) film na 8
Solarie

Myślę, że mwol chodziło o to, że Penelope Cruz odbiła kiedyś Toma Cruise'a Nicole Kidman. No ciekawe, czy żywią do siebie urazę i czy wpłynie to na film. Co do obsady, to mnie urzekła! Na pewno zobaczę ten film, chociażby dla samych aktorów. A co do Fergie, to jak na razie nie miała okazji wykazać się aktorsko, nie wiemy, co w niej drzemie ;) Ja jestem ciekawa, jak sobie poradzi w dramacie.

mwol

Sześcioro laureatów Oscara (Day-Lewis, Kidman, Cruz, Loren, Dench, Cotillard), w tym dwoje laureatów podwójnych (Day-Lewis, Loren [jeden Oscar konkursowy, jeden za całokształt]). Mam nadzieję, że nie okaże się, że jednak: co za dużo to niezdrowo. :P Ja w każdym razie czekam na ten film. :D

ocenił(a) film na 5
Davus

Osobiście nie mogę się doczekać filmu (:
Gdzies czytałam ze producenci postarali się aby Cruz i Kidman jak najmniej spotykały się na planie.

mwol

broken flowers? haha, tak samo to to może przypominać titanika ;]
a z osiem i pol moze jakies skojarzenia????:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones