PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=311443}

Niezniszczalni

The Expendables
6,7 152 376
ocen
6,7 10 1 152376
5,3 20
ocen krytyków
Niezniszczalni
powrót do forum filmu Niezniszczalni

Film rewelacyjny, podobnie jak wyraziste role, również kobiece. Klasa! Teksty, gra, akcja- super!
No ale niedorobieni "młodzi, wykształceni z wielkich ośrodków" i inne ograniczone lemingi wolą
oglądać Pokłosie, Sępa, Ogniem i mieczem albo inne gnioty ;-) W końcu polaczki chcę być
europejskie i cool, a nie oglądać rąbankę, gdzie gra Rocky ;-) Zamiast Stathama i Sylwka wolą
obślinionego Stuhra i Żebrowskiego. Cepy!

ocenił(a) film na 9
lisoszakal

porównanie z polskimi produkcjami kompletnie nie na miejscu.
Ale jeśli o opinie filmu jak najbardziej się zgadam. Czegóż chcieć więcej od prawdziwego filmu akcji utrzymanego w klimacie lat 90-tych ? Dwójka jeszcze lepsza, ciekawe co przyniesie nam 2014-sty ? :)

ocenił(a) film na 9
nillvo

No to super, ze sie zgadzamy :-) Porownanie z polskimi produkcjami bylo raczej ironiczne, ale faktem jest, ze charyzma aktorow, gra, rezyseria, napiecie, emocje, luz w takich Niezniszczalnych doslownie nokautuja polskie mierniactwo pod kazdym wzgledem. Sylvester jest ikona i zrobil to z kinem akcji co Eastwood z westernem. Jest to tryumfalny powrot do gatunku. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
lisoszakal

........ nawiazanie do polskich filmow bylo odpowiedzia na glosy osob krytykujacych rewelacyjnych Niezniszczalnych. Dla mnie niepojete...

ocenił(a) film na 7
lisoszakal

" i inne ograniczone lemingi wolą
oglądać Pokłosie, Sępa, Ogniem i mieczem albo inne gnioty ;-) W końcu polaczki chcę być
europejskie i cool, a nie oglądać rąbankę,"

polaczki chcą być europejskie i cool, ponieważ oglądają polskie filmy? Hahaha :D

ocenił(a) film na 9
Dentarg

Nie kumasz aluzji, małpko...
Przed polaczki wpisz se głupie i ci wyjdzie - głupie polaczki :-) Tacy wiesz- pseudo-intelektualiści, gardzący kinem akcji, bo za mało ambitne ;-)

Kapewu kwiatuszku?

ocenił(a) film na 7
lisoszakal

No nie wiem, chyba nie zrozumiałem. Weź jeszcze raz wytłumacz, bo to zbyt skomplikowane :D

ocenił(a) film na 9
Dentarg

Jaśniej już się nie da :-)
Po prostu im prymitywniejszy burak cukrowy tym bardziej szpanuje na miłośnika "kina ambitnego", często go jeszcze nie rozumiejąc, gnojąc jednocześnie kino akcji. Kmiotek ukrywający swe prostactwo i pozujący na intelektualistę.

Moje przykłady gniotów - Sępa, Ogniem i mieczem czy Pokłosia faktycznie są od czapy i jak kulą w płot... Mają się nijak :-) Powinienem zamiast tych szmir dać przykłady kina Allena czy Jarmuscha, którymi się ekscytują pozerzy i pseudo-znawcy. Po prostu znam ten typ zakompleksionego mędrka.

Ja jako człek otwarty kinowo i znający się doceniam każdy gatunek. Kubrick, Eastwood, Sylwek, itp.

Teraz musiałeś skumać czaczę na maxa, men ;-)

ocenił(a) film na 5
lisoszakal

Całkiem przyjemny, ale znowu jak przychodzi do scen walki to w kilku sytuacjach ręce opadają.

Scenka od 50 sekundy doskonale to zobrazuje :)
http://www.youtube.com/watch?v=8n1hKQULa9Y

Nie licząc tego, całkiem OK jak na kolejny film z cyklu "zabili go i uciekł".

ocenił(a) film na 9
don111

W tej scence robią sobie jak doskonale wiesz jaja z Rambo 2 :-) Filmu mega-kultowego, który uwielbiał Reagan...

Oglądając Niezniszczalnych stwierdziłem, że sceny walki są rewelacyjne i choćbym chciał to nie mogę się doczepić. Reżyserka - super.
Elitarni najemnicy czy komandosi w realu mogą narobić takiego dymu albo skasować gościa w 5 sekund. Każdy z tych aktorów jest też sportowcem, z czego dwóch czy trzech to byli profesjonalni fighterzy.

Sylwek jest potęgą w Hollywood jak kiedyś John Wayne, no i ma łeb do biznesu.
Wiadomo, że w takim kinie jest trochę cyrku, bo musi być, ale James Bond bardziej przegina, Transporter to samo ;-)

Brakuje Stefka Seagala i śp. Bruce'a Lee...

ocenił(a) film na 5
lisoszakal

Seagal się za bardzo zapuścił :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones