PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 945
ocen
6,5 10 1 72945
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

Mam szczera nadzieje, ze to ostatnia czesc. Sly powinien sobie to juz odpuscic, bo film jest naprawde
slaby. Poprzednie czesci byly calkiem fajne - typowe kino akcji. Ale tego ¨dziela¨ nawet nie udalo mi
sie obejrzec do konca. Najpierw zasnalem, a gdy sie juz obudzilem, glupota bijaca z ekranu nie
pozwolila mi dokonczyc seansu. Niestety, bo poczatek tego nie zwiastowal.
Po tym filmie stwierdzilem, ze Sly powinien odpoczac od krecenia filmow. Na plus jednak, ze tego nie
rezyserowal...

ocenił(a) film na 6

Co do ich możliwości to to fakt, nędznie to wyglądało. wiesz jak wyglądały finaly stefana, praktycznie był nie do ruszenia, ale walczył z leszczami, MJW pewnie silą rzeczy musiałby mu skopać dupsko nawet przez kilka sekwencji, stąd takie dupne rozwiązanie.
Ten czarny dynamit chyba widziałem, ale jak mi się coś kojarzy nie był zbyt specjalny.

użytkownik usunięty
ActionMan_filmaniak

W sumie ciekawe zestawienie. Seagal wysoki, silny i walczący tylko rękoma kontra niższy umięśniony murzyn potrafiący wszystko nogami.

ocenił(a) film na 6

cytując klasyka, mogłaby być epicka napyerdalnka, a wyszła mała chujnia.

użytkownik usunięty
ActionMan_filmaniak

Jai White musi iść do Exow, bo szkoda go w tych androidach czy iphone copach.

ocenił(a) film na 6

Jak ma zagrać podobnie do snipesa, to lepiej niech sobie daruje.

użytkownik usunięty
ActionMan_filmaniak

Snipesowi i reszcie dali za malo do popisu. Poza tym Wesley był odziany jak jakiś pancernik. Po co mu tyle odzieży w tym budynku?

ocenił(a) film na 6

Właśnie o to chodzi, jak MJW ma dostać jednego gostka do skopania, to najlepiej niech sobie daruje.

użytkownik usunięty
ActionMan_filmaniak

Najlepszy byl ten kop, po strzeleniu z pistoletu w tych trzech gości. Ja bym lepiej uderzył.

ocenił(a) film na 6

Kto?Gdzie? Kiedy?

użytkownik usunięty
ActionMan_filmaniak

W reżyserskiej Wesleya. Widziales jaka bieda. Później zrekompensowali to ładnym hajkikiem.

ocenił(a) film na 6

Nie widziałem sensu, żeby to oglądac.

użytkownik usunięty
ActionMan_filmaniak

Obejrzyj ostatnią rozwałkę, bo karaoke nie zmienili hehe.

ocenił(a) film na 6

nie chce mi się dysku zaśmiecać.

użytkownik usunięty
ActionMan_filmaniak

Wypada więc spytać skąd ocena 6.

ocenił(a) film na 6

Nie wiem, może za Banderasa, trochę niezłej akcji tez było. Czytałem opinie o tej wersji unrated, i dużo się nie zmienilo w stosunku do kinówki, dlatego nie mam zamiaru oglądac jeszcze raz tego samego.

użytkownik usunięty
ActionMan_filmaniak

W unrated Ronda śpiewa karaoke topless.

ocenił(a) film na 6

Albo jakies krwawe kopane fantasy w stylu Mortala.

W takim razie przekładam Falcon Rising w dalsze czasy.

użytkownik usunięty
granat5

Typowe 5. Nie niżej, nie wyżej.

ocenił(a) film na 6
granat5

A ja dziś obejrzę ,,Amerykan pie : Zjazd Absolwentów ,, na TV -Puls .Kuzyn był na tym w kinie i mówił że dobre ,śmieszne .Oby miał racje .

ocenił(a) film na 8
bradock

American Pie bardzo lubię.W podobnym klimacie obejrzyj sobie to :
http://youtu.be/9fbo_pQvU7M
http://youtu.be/tKo8mPw8mDY

bradock

Obejrzałem sobie wczoraj Delte Force. Wprawdzie nic szczególnego, ale jak na taki "głupkowaty" film to nawet nieźle się ogląda. Jest dość sporo akcji (szczególnie w drugiej połowie filmu się najwięcej dzieje) i dobry klimat. Daje 6/10. Samotny Wilk McQuade nadal najlepszym filmem Chucka.

ocenił(a) film na 6
granat5

Ok ,Rozumiem .Wiedziałem że ci się spodoba .To teraz obejrzyj drugą cześć ,,Delta Force ,, i ,,Kod Milczenia ,,

ocenił(a) film na 6
bradock

,, Kod Milczenia ,, to z pewnością najrozsądniejszy film Chucka -przeciwieństwo takich ,,głupkowatych akcyjniaków ,, -dobry scenariusz ,historia ,reżyseria ,montaż ,muzyka ,gra aktorska ,klimat lat 80 itp Ale nie oszukujmy się ,najlepiej ogląda się te głupkowate rozrywkowe filmy typu ,,Komando ,, ,Wygrać że śmiercią ,, ,,Życzenie śmierci 3 ,,,Zaginiony w akcji ,, czy ,,Odział Delta ,, A czy ,,Kod Milczenia ,, dorówna tobie ,,Samotnemu Wilkowi ,,? Trudno powiedzieć ,wiem że film ma fajny klimat i muzykę .Tutaj początek otwarcie filmu : http://www.youtube.com/watch?v=xMOfH5wq3ow

ocenił(a) film na 8

Dobre :)

ocenił(a) film na 6

,, w kolejnych częściach tylko 40 i 50 -latkowie ,, No chyba żartujesz ? Przecież oni są już za starzy na dalsze cześci ,Stallone bedzię miał w 2015 roku 69 lat ! Po za tym tylko 4 ,porządna 4 w ramach rehabilitacji za kiepską 3 .Formuła ,,Niezniszczalnych ,, wyczerpuje się ,wypala się .Czas na inne filmy z gatunku kina akcji .

użytkownik usunięty
bradock

W kolejnych częściach tylko 40 i 50 -latkowie. Tak i zwróć uwagę na ,tylko''.

ocenił(a) film na 6

Aha ,faktycznie pomyliło mi się .Nie doczytałem ,,tylko ,, xD .Sory że na ciebie naskoczyłem Heniu .

użytkownik usunięty
bradock

Nie przepraszaj zdarza się. Jeśli już maja byc kolejne części to tylko ze Snipesem, Dieselem, Jaa itp, bo nie wiem jak Sly w wieku 70, 72, 74, 76.... lat miałby ubijać kolejnych młodszych od siebie kolesi.

Masz moje poparcie.

użytkownik usunięty
granat5

Dzieki,byle nie sfałszowali.

Skoro już o tym mówimy, to gdzie startujesz i na jaką funkcję.

użytkownik usunięty
granat5

Z listy Polska Oddzielnie i startuje na głównego inspektora do stawiania dych klasykom na Filmwebie.

Jednak mojego poparcia nie uzyskasz, gdyż zaniżasz oceny wielu klasykom. Ktoś taki nie może piastować funkcji Głównego Inspektora do stawiania dych klasykom.

Wczoraj oglądałem klasyka zwanym "Bez odwrotu 2".

użytkownik usunięty
granat5

Pewnie kolejny budżetowy z odorkiem gówienka akcyjniak.

ocenił(a) film na 6

Tylko że ,,Exp ,, beż Sly ,Arniego ,Bruno ,Dolpha to już nie to samo .W sumie nieżdziwił bym się jak by powstało ,, Exp 5 ,, od razu na rynek DVD .A główne role grali by Couture ,Crews ,Lundgren ,Ortiz ,Lutz itp A Sylwek i Jason wystąpili by tam okazjonalnie : 5-10 minut a reklamowali by ich jako główna siła w filmie .A Arniego ,Bruno ,Harrisona ,Jeta wcale by nie było w tej cześci .I takich czasów możemy dożyć

użytkownik usunięty
bradock

Oni juz wystapili. Mi tam Exy bez tych starszych nie przeszkadzaly pod warunkiem, ze nowi to i tak doświadczeni akcyjniacy.

ocenił(a) film na 6

Ja bym już wolał żeby Diesel ,The Rock ,Snipes czy Butler zagrali razem w jakimś innym filmie akcji ,ale takim prawdziwym ,staromodnym z wysokim budżetem i soczystą R -ką .Ale znowu znając dzisiejsze czasy ,poziom i styl filmów akcji trudno bedzię o coś konkretnego w tej materi .

użytkownik usunięty
bradock

W sumie moze być. Juz w Szybkich i wścieklych jest ciekawa obsada.

ocenił(a) film na 6
simon3333

Fajnie xD

ocenił(a) film na 8
bradock

Coś mi wygląda, że 4 części nie będzie. W ostatniej sekwencji, scena w barze, Sly symbolicznie oddaje scenę młodym.
No ale, nigdy nie należy mówić nigdy, money talks.

ocenił(a) film na 4

http://img713.imageshack.us/img713/5562/wodecki10.jpg

użytkownik usunięty
Dentarg

Znowu dyszka od Zbyszka. A za którą wersję jeśli można wiedzieć?

ocenił(a) film na 4

Zbyszek mówi, ze drugą ocenił na dyszkę. Głównie za najbardziej prawdopodobne przedstawienie przebiegu rekrutacji.

użytkownik usunięty
Dentarg

Oby nie, ale dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones