PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595010}

Niezniszczalni 2

The Expendables 2
6,9 123 605
ocen
6,9 10 1 123605
6,5 20
ocen krytyków
Niezniszczalni 2
powrót do forum filmu Niezniszczalni 2

Niezniszczalni 2 to jeden z moich najlepszych filmów akcji jaki oglądałem . Aktorzy bardzo dobrze byli dopasowani do postaci i to najlepsi jacy mogli zagrać w tym filmie . Za dźwięk , za muzykę , za efekty , za akcję , za rozpierduchę i za najlepszych aktorów którzy zagrali w tym filmie . Za najlepszy film akcji który oglądem . Daje 9/10 ;)

ocenił(a) film na 8
wikolek2

To jest po prostu kwintesencja kina akcji. Podsumowanie wielu lat pracy Stalone'a i reszty ekipy. Bawiłem się świetnie i tego oczekiwałem od Niezniszczalnych 2 - przyjemnego odmóżdżania - 10/10 (byłoby 8/10, ale wejście Chucka Norrisa <3).

Tenenit

Zgadzam się z tobą absolutnie Chuck Norris zrobił wejście ja tam scena co wszystkich rozwalił tych ludzi z tym czołgiem ;

ocenił(a) film na 10
wikolek2

chuck zabił w filmie w sumie 87 osób: http://www.youtube.com/watch?v=0Y0ox7vhKfU

Expendable91

tak widziałem Chuck Norris zrobił rozpierduchę tak jak pozostali bohaterowie ten film bardzo mi się podobał humor , krew , flaki , akcja i aktorzy którzy bardzo dobrze byli dopasowani Sylvester Stallone , Jason Statham , Jet Li , Dolph Lundgren , Chuck Norris , Jean-Claude Van Damme , Bruce Willis , Arnold Schwarzenegger , Terry Crews , Randy Couture , Liam Hemsworth Nan Yu zrobili rozpierduchę na całego . Mama nadzieję że Niezniszczalni 3 będzie tak samo zajebista jak Niezniszczalni 2 mam nadzieję że ci sami aktorzy zagrają w niezniszczalnych 3 bo pasują do tego filmu bardzo dobrze ;

ocenił(a) film na 10
wikolek2

z tego co czytałem to chuck raczej niestety nie zagra w ex3

Expendable91

szkoda ale zagra Sylvester Stallone , Randy Couture , Nicolas Cage , Jackie Chan ;

ocenił(a) film na 10
wikolek2

Nie martw się Przyjacielu, Niezniszczalni potrafią zaskakiwać pozytywnie. ;-)

karoman4

Masz rację przyjacielu że niezniszczalni zaskakują , mam nadzieję przyjacielu że Niezniszczalni 3 też mocno zaskoczą tak jak niezniszczalni 2 ;-)

ocenił(a) film na 10
wikolek2

Dokładnie. Grunt, to optymizm.

karoman4

ale i tak Niezniszczalni 2 żądzą ;-) premiera Niezniszczalnych 3 zapowiedziana jest 2014 roku ale miesiąc nie wiemy który ;-)

ocenił(a) film na 10
wikolek2

Podobno też gdzieś w okresie wakacji premiera ma być. Ale wiadomo, jeżeli się wyrobią.

ocenił(a) film na 10
karoman4

mam nadzieje że u mnie nie będzie znowu te 2 tygodne poźniej ;)

ocenił(a) film na 10
Expendable91

A Ex1 też było 2 tyg później?

Właśnie przeglądam stare tematy z forum Ex2. Może się tak zdarzyć, że odkopię coś (wiadomo tylko to, co nie jest sprawką trolli).

ocenił(a) film na 10
karoman4

ex1 chyba było wcześniej ale to musiałbym po dacie sprawdzić (blety mam do teraz jak z koncertów itd)

ocenił(a) film na 10
Expendable91

Ja z premiery Ex2, to do dziś w portfelu noszę bilet, aż litery się zmazały. ;-)

ocenił(a) film na 10
karoman4

ja mam każdy ważny bilet dla mnie w foli ;)

ocenił(a) film na 10
Expendable91

Jak relikt.

ocenił(a) film na 10
karoman4

oraz autografy

ocenił(a) film na 10
Expendable91

Niestety nie jestem w posiadaniu takowego.

ocenił(a) film na 10
karoman4

ja posiadam ale to tylko zespołów ulubionych co live widziałem i stałem 3 godziny za autografem :D

ocenił(a) film na 10
Expendable91

To fajnie, przyjacielu. ;-D

ocenił(a) film na 10
karoman4

dla przykładu: mam autograf kerry kinga ze slayera ;) zdobyłem go na targach muzycznych w 2010 roku. nie wiem czy kojarzysz zespół ale musicmovie pewnie tak

ocenił(a) film na 10
Expendable91

Pewnie coś w rockowym stylu, tak?

ocenił(a) film na 10
karoman4

legenda thrash metalu, mój ulubiony zespół. 3 razy widziałem live i dwa razy byłem pod sceną (6 godzin stania na wacken ściśniętym o barierki ;))

ocenił(a) film na 10
Expendable91

Ja to na koncercie disco polo stałam pod sceną. U nas w mieście grał zespół disco polowy, miasto małe, a frajda ogromna. ;-)

ocenił(a) film na 10
karoman4

łeee to inny klimaty zupełnie ;)

ocenił(a) film na 10
Expendable91

Wiem, wiem. ;-)

użytkownik usunięty
wikolek2

Przyjaciółko

ocenił(a) film na 10

Hej Amigo. ;-)

użytkownik usunięty

dobrze jak by było w wakacje Niezniszczalni 3 ;-)

wikolek2

to jeden z moich najlepszych filmów akcji jaki oglądałem mam nadzieję że Niezniszczalni 3 też będzie najlepszy jak Niezniszczalni 2 ;-)

wikolek2

ale i tak film jest zajebisty ;)

wikolek2

Ciekawe jaka obsada zagra w niezniszczalnych 3 morze ktoś wie

wikolek2

mel gibson zaatakowal 4 osoby ale za to w piekny sposob

Browitt

morze ktoś mi powiedzieć kiedy będzie światowa premiera filmu

ocenił(a) film na 10
wikolek2

Nie będzie premiery dopóki nie nakręcą filmu.

karoman4

no tak racja a ktoś wie kto jeszcze ma zagrać

ocenił(a) film na 10
wikolek2

Jak się dowiemy, to poinformujemy.

karoman4

ok przyjacielu

wikolek2

kto lubi niezniszczalnych 2

ocenił(a) film na 10
wikolek2

każdy fan klasyki lat 80 i 90 lubi

ocenił(a) film na 10
wikolek2

cage nie wiadomo czy zagra ale sizemore i vini jones dostali zaproszenie

Expendable91

Sean Connery też podobano ma zagrać w niezniszczalnych 3

ocenił(a) film na 10
wikolek2

został zaproszony ale odmówił. on jest już na emeryturze. eastwood chyba też odmówił

Expendable91

aha a wiesz morze kto jeszcze zagra w filmie

ocenił(a) film na 10
wikolek2

Ale morze Bałtyckie, czy morze Śródziemne?

karoman4

morze Bałtyckie a wiesz kto jeszcze zagra

ocenił(a) film na 10
wikolek2

Coś mnie słuchy doszły, że podobno Rysiek z Klanu ma dostać angaż, ale nie wiem, czy to jest na 100% potwierdzona informacja.

karoman4

Rusiu chyba nie on nie nadaje się do tej roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones