PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291338}

Nieznajomi

The Strangers
5,8 48 688
ocen
5,8 10 1 48688
4,6 12
ocen krytyków
Nieznajomi
powrót do forum filmu Nieznajomi

Raczej łatwo jest mnie czymś przestraszyć, ale aż tak jeszcze nigdy nie miałam. Usprawiedliwiam się, że oglądałam to sama, wieczorem, a ponadto mój pokój bardzo wówczas przypominał scenerię tamtego mieszkania. I naprawdę - wyłączyłam, kiedy Kristen zorientowała się, że nie jest sama, bo tak się bałam, że aż nie chciałam wiedzieć jak będzie dalej - bo wiadomo, jak w takich filmach - im dalej, tym główni bohaterowie mają bardziej przesrane. O to chodzi w takich filmach, żeby wystraszyć, więc z tego, co widziałam, to mogę powiedzieć, że film dobrze zrobiony, może kiedyś obejrzę cały, ale NIKOMU NIE RADZĘ OGLĄDAĆ SAMEMU ;)

ocenił(a) film na 8
Rahk11

No to już wiemy w czym tkwi różnica w naszych gustach Ty się nudziłeś na Nieznajomych, ja na REC1 i nawet nie ryzykowałam oglądania następnych części. Nie znoszę filmów o duchach i demonach. Bajki i bujdy.

ocenił(a) film na 3
majkalipcowa

Jestem kobietą :D.

Nie jest to dla mnie codzienność. Widziałam już tyle horrorów i thrillerów, że takie "coś" mnie nie jest w stanie wystraszyć. Zresztą nie chodzi o to, że nie był to straszny film, był po prostu nudny dla mnie.

Oglądając "kevin sam w domu" też sobie wyobrażałaś że jesteś kevinem i uciekasz przed bandziorami? :D

ocenił(a) film na 8
EnchanteCarniole

Sorry, nie zwróciłam uwagi na płec :) Kevin sam w domu ciut różnił się od tego filmu :)) Nie boję się na komediach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones