PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000569}

Niewybaczalne

The Unforgivable
6,8 26 387
ocen
6,8 10 1 26387
4,9 11
ocen krytyków
Niewybaczalne
powrót do forum filmu Niewybaczalne

Brawo Netflix Pl ( to już drugi film na jaki się natknąłem który zniszczyliście takim lektorem pierwszy to "Poobijana" z Halle Berry) przebiliście coś co wydawało się nie do przebicia czyli polski dubbing brawo jeszcze raz netflixie i gratuluje tym ludziom którzy ci płacą bo ja już nie zapłace ani grosza. Dodatkowo filmy które robisz są co najwyżej średnie z bardzo małymi wyjątkami (ten nie wiem i się już nie dowiem bo nie da się tego słuchać) napisów nie lubie bo gdy mam ochotę czytać to wolę książke albo jakąś gazete czy kur... coś do czytania a nie film

tomek221079

Lektor masakra ,i tez w tej kolejności oglądałam, lektor damski jak najbardziej za tak ale w przygodniczych dokumentów tych z Krystyna Czubówna ,dodam że jak oglądam teraz film to trzeba się wsluuuuchiwac żeby usłyszeć

tomek221079

Damski lektor to jakieś nieporozumienie, tak Krystyna Czubówna to jest wyjątek, niedziela z filmem przyrodniczym - tylko ona, jest po prostu genialna w tej materii :) Na prawdę nie kumam co kieruje osobami decyzyjnymi przy tych produkcjach, spotkałem to na Netflix juz ktróryś raz i po prostu nie moge tego z lektorem oglądać. Jak dla mnie zmiana na napisy i En to żaden problem ale jest duża grupa widzów którzy oglądają tylko produkcje z lektorem, idę o zakład że jak by czytał te produkcję Borowiec, Gudowski czy Szydłowski to by miała o 1 gwiazdke więcej w ocenach Filmweb:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones