PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000569}

Niewybaczalne

The Unforgivable
6,8 26 387
ocen
6,8 10 1 26387
4,9 11
ocen krytyków
Niewybaczalne
powrót do forum filmu Niewybaczalne

Wczoraj oglądałam "Nie otwieraj oczu", dziś ten film.
Za mało płacą Bullock i wychodzi w połowie nagrania czy jaki grzyb?
Znowu film bez zakończenia.

Choć w tym jest chociaż jakieś połowiczne.
Chyba za dużo oczekiwałam.

ocenił(a) film na 8
KROPKA

Zakończenie jest oczywiste - odnalazły się. Może nie było sceny przy wspólnym obiedzie, ale raczej łatwo domyślić się co było później, szczególnie że rodzice adopcyjni pogodzili się z tym że siostry się spotkały - patrzwyraz ich min w ostatniej scenie przy karetce.

ocenił(a) film na 8
b_mol

Mi sie wydaje, ze do tego siostra Ruth wygladala na zadowolona, ze sie spotkaly. Bo mysle, ze nie przytulilaby w taki sposob obcej kobiety, nawet gdyby ta przed chwila uratowala zycie jej siostre. Wiec w moim odczuciu zakonczenie bylo wywarzone i sensowne.

ocenił(a) film na 8
luciennekg

luciennekg - dokładnie tak uważam!

ocenił(a) film na 8
luciennekg

Dokładnie tak :)

ocenił(a) film na 8
KROPKA

Film jak najbardziej miał zakończenie, ale wizyta w wesołym miasteczku raczej nie pasowałaby do klimatu.

ocenił(a) film na 8
KROPKA

film ma przecież zakończenie, nawet lepiej, że zakończył się w taki sposób, niżby miały na koniec wybrać się na kręgle spijając sobie z dzióbków..

KROPKA

Bez przesady… Jak chcesz zobaczyć film bez zakończenia to obejrzyj polski Prime Time z Bielenią w roli głównej

KROPKA

smutne, że niektórym to trzeba byłoby dograć pół godziny filmu, żeby wytłumaczyć oczywistości..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones