PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401436}

Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man
6,7 159 tys. ocen
6,7 10 1 159338
6,6 27 krytyków
Niesamowity Spider Man
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man

Gdyby wyciąć z pierwszego Spider- Mana wątek jego genezy, czyli ukąszenie przez pająka, śmierć wuja, relacje w szkole i połączyć je ze Spidermanem granym przez Garfielda i polotem jaki ma w sobie scenariusz, aby ukazywać czarny charakter z motywem i w miarę przyswajalną przemianą, która z deka zalatuje patosem, ale nie ogłupia to wyszedłby film idealny. Jaszczur jako pierwszy przeciwnik dla Spider- Mana pasuje o wiele lepiej niż Green Goblin. Widać także, że Spider- man nie jest taki pokorny i wystraszony jak w wykonaniu poprzedniego reżysera. Ten ma ikrę i potrafi sobie pozwolić na sarkazm i w trakcie pojedynku z przestępcami, które nie rażą sztucznością. Z mojej strony duży plus jeszcze za zdjęcia do tego filmu. Po raz pierwszy ktoś poszedł po rozum do głowy i pokazał nowy York z perspektywy huśtającego się na pajęczynie Spider- Mana. Minus natomiast za efekty specjalne. Tak samo jak animowane komputerowo świstaki i małpy z Królestwa Kryształowej czaszki tutaj rażą sztucznością pająki i jaszczurki. Wśród wszystkich Spider manów ten wypada na drugim miejscu zaraz po filmie z 2002 roku.

ocenił(a) film na 7
rusekolsztyn

Czytam ten tytuł, czytam i czytam.

Yoda?!

Dealric

Gdyby to był Yoda to czasownik powinien być na końcu zdania :P " Ramake lepszy od sequeli na pewno jest " .

ocenił(a) film na 7
rusekolsztyn

Wystarczająco blisko ;)

rusekolsztyn

A co to ramake...???

inMate1818

Oj nie zadawaj głupich pytań. - Remake to nakręcenie jakiegoś filmu jeszcze raz od nowa. np Remake King Konga w 2005 roku albo Mucha z Jeffem Goldblumem z 1986 roku .

rusekolsztyn

Ja wiem co to REMAKE.Pytałem co to RAMAKE pierwsze słowo w temacie (literówka ;) Pozdrawiam.