PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443610}

Niepowstrzymany

Unstoppable
6,9 60 099
ocen
6,9 10 1 60099
6,4 8
ocen krytyków
Niepowstrzymany
powrót do forum filmu Niepowstrzymany

ooo będzie do bani

ocenił(a) film na 5

podobnie jak inne filmy scotta z denzelem: metro strachu, koszmarek deja vu i przede
wszystkim beznadziejny człowiek w ogniu - podtytuł: największa nuda jaką wystękał tony
scott. mógłby chociaż raz zapatrzeć się w filmy brata - Ridleya

ocenił(a) film na 9
browne_2

nie no bez przesady.. Tony nie kreci tak epicko jak jego brat ale nie mozna powiedziec zeby jego filmy byly kiepskie.. ma na koncie prawie same swietne produkcje.. tez mi sie nie podoba ze ciagle Denzel u niego gra ostatnio ale z filmow jakie wymieniles tylko deja vu jest naprawde kiepskie.. metro strachu nie jest moze wybitne ale nie mozna powiedziec zeby bylo tragicznym filmem.. a czlowiek w ogniu jest ok nie wiem o co ci chodzi :D

ocenił(a) film na 7
browne_2

a widziałeś "DOMINO" "FAN" "OSTATNI SKAUT" albo WRÓG PUBLICZNY"? Dla mnie ekstra filmy, akcja w czystej postaci

ocenił(a) film na 9
browne_2

Czy to jakaś prowokacja? Man On Fire nudny? Metro Strachu (stary dobry styl filmów akcji) i Deja Vu kicha??? Chłopie to nie filmy dla Ciebie! Po pierwsze za nowe patrząc na to co masz w ulubionych a po drugie jesteś typowym niereformowalnym produktem co chodzi i zrzędzi: "Najlepszy piosenkarz to Elvis, najlepszy band The Beatles, najlepszy film to Ojciec Chrzestny i Śniadanie u Tiffaniego a najlepszy aktor to Marlon Brando" Chłopie poluzuj trochę. Ja też brzydzę się Zmierzchem i inną Hanną Montaną ale bez takich beznadziejnych tekstów w stylu "panie kiedyś to było lepiej, teraz jest do dupy". P.s. widzę że kolega ocenił prawie na max "Zodiaka". To jakiś żart? Prawdopodobnie gdzieś na świecie ktoś na tym filmie umarł...z nudów. Jeden z może 3 filmów w życiu na którym usnąłem (a oglądam ich rocznie mnóstwo) a doglądanie rozłożyłem na kilka razy!

ocenił(a) film na 7
lucasso81

Hmmm. Moje pierwsze wrażenie też podpowiadało mi, że to prowokacja ale ulubione filmy założyciela tematu faktycznie określają jego preferencje i gust filmowy. Nie podoba mi się jednak taki sposób krytyki filmów, które w swoim gatunku są naprawde dobre. Bo chyba w ten sposób powinniśmy oceniać filmy.... Porównując je z innymi filmami tego samego gatunku. Bezsensem jest totalna krytyka dobrych filmów akcji w sytuacji kiedy ogólnie nie przepadamy za tego typu kinem. Polecam wtedy nie męczyć się filmem o którym z góry wiadomo, że będzie to akcja czy sensacja.
pozdrawiam

browne_2

czlowieku jak sie nie znasz na kinie to nie dawaj takich komentarzy na forach denzela nie pamietam w kijowych rolach nie masz prawa oceniac wiec milcz i milego wiejskiego zycia zycze

ocenił(a) film na 5
browne_2

Człowiek w ogniu nudny ? deja vu nudne ? pokemony sobie pooglądaj może ogarniesz

wakabajashi

Pokemony też nudne :P
browne_2 popieram
Naciagana fabuła, wręcz idiotyzm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones