PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723653}

Niepamięć

Remember
7,4 12 271
ocen
7,4 10 1 12271
5,3 6
ocen krytyków
Niepamięć
powrót do forum filmu Niepamięć

O dziwo...

ocenił(a) film na 3

taki temat podjęty przez Kanadyjczyka, niedowierzanie. A jednak możliwe! Naprawdę można zrealizować ciekawy film, mówiący o okrutnej przeszłości z przeżyciami wojennymi w tle. Widz z głównym bohaterem krok w krok podąża i odbywa wędrówkę, która została przez niego podjęta. Miała być kara za grzechy z przeszłości, miała być zemsta za utratę rodziny i już wszystko z każdą chwilą się ładnie wyjaśnia, by w finale z zaskoczenia dostać totalną bombę! Taki niewybuch znienacka eksploduje i wywołuje potężne zdziwienie na twarzach widzów. Aktorsko jest dość nieudolnie (nie ze strony Plummera) tylko innych aktorów, ale cała historia i jej przebieg scenariuszowo wymyślone świetnie. Obejrzeć warto tę pasjonującą historię.

dzyniu88

Hmmm.... ,, Naprawdę można zrealizować ciekawy film'' ,, cała historia i jej przebieg scenariuszowo wymyślone świetnie. Obejrzeć warto tę pasjonującą historię.''
A ocena 3???

ocenił(a) film na 8
dzyniu88

Ocena 3 ? to świadczy o kiepskim filmie a w Twoim opisie tego nie odczuwam ja mam tendencje do zawyżania ocen ale tak nisko jak 3-4-to ocenia się tylko totalne szmiry...

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Tak dziecko wyszło ci trochę głupkowato , i tyle .

dzyniu88

3 za "pasjonującą historię" to rzeczywiście ocena dziwna. W skali od 1 - 10 jak dla mnie już 5 oznacza, że film jest niewarty w ogóle uwagi. 3 to dno. a

ocenił(a) film na 9
kamka_2

To dziecko nie umie liczyć do 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones