PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490788}

Nie bój się ciemności

Don't Be Afraid of the Dark
5,2 28 917
ocen
5,2 10 1 28917
3,3 3
oceny krytyków
Nie bój się ciemności
powrót do forum filmu Nie bój się ciemności

zwiastun wygląda nieźle, zwłaszcza ten krótki, widzieliście ?
Kurcze, mam nadzieję, że to będzie znowu ten del Toro od "Labiryntu Fauna" i "Sierocińca", taki jakiego ja lubię najbardziej, w wy ???

magdzisko

ja tez mam taka nadzieje
a szczegolnie od labiryntu

ocenił(a) film na 6
magdzisko

a ja mam nadzieję, że będzie trzymał poziom jak większość jego filmów (w tym "Oczy Julii").

ocenił(a) film na 3
magdzisko

słuchajcie, wygląda na to że nie będziemy rozczarowani :)

karymnata

"Oczy Julii" są bardzo fajnym filmem. Del Toro robi filmy lepsze i gorsze, ale potrafi stworzyć klimat.

ocenił(a) film na 3
velkoper

racja. klimat bomba!

karymnata

pisze się "oczu Julii" nie oczów,osły .

ulislawka

Między innymi dla "oczów" weszłam w ten wątek. Takie moje małe polonistyczne zboczenie :) Oczywiście del Toro to ten od OCZU Julii :) Ale wybaczmy, być może niedopatrzenie.

Sierociniec i Labirynt to jedne z moich ulubionych w tym gatunku. Oczy Julii nie wciągnęły mnie aż tak bardzo, nie mniej miały ten niesamowity klimat i przyzwoity scenariusz, dzięki którym nie żałuję wydanych pieniędzy. Z niecierpliwością czekam na Nie bój się ciemności.

ocenił(a) film na 4
ulislawka

dokladnie. mnie tez to porazilo ...

ocenił(a) film na 3
magdzisko

Guillermo del Toro napisał scenariusz i wyreżyserował Labirynt Fauna. Jeśli chodzi o Sierociniec i Oczy Julii to jest on jedynie producentem. To że filmy te były reklamowane jako „zrobione” przez del Toro to raczej chwyt marketingowy. Nie bój się ciemności też jest reżyserowane przez jakiegoś Troy’a Nixey, więc nie wiem na ile to będzie film del Toro :)

Ryju

"zrobiłbym ten film zupełnie inaczej" - del Toro.

ocenił(a) film na 5
Ryju

Del Toro jest również scenarzystą , co jest dosyć istotne ;>

ocenił(a) film na 6
magdzisko

film wymiata jak dla mnie :) widziałem go w zeszłym roku w USA robi wrażenie :) polecam

magdzisko

Do autorki postu: CZEMU oceniasz 10/10 skoro nie ogladalas. Jakim prawem zawyzasz ocene, na podstawie trailera? Bo to film del Toro??

ocenił(a) film na 10
qzka

bo widziałam już ten film. Jak zauważysz film miał światową premierę w zeszłym roku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones